ویدیو تکرار عادت از امیر باقری - اعتماد به نفس
پخش ویدیو

ویدیو تکرار عادت از امیر باقری

عادت نتیجه تکرارهای شماست شما هر چیزی را که تکرار کنید براتون تبدیل به عادت میشه. مراقب تکرارهایی که می‌کنی باش. چون اگر بد باشه عادت های بد را در خود بوجود می‌آورید.

تکرار عادت بوجود میاره، پس مراقب تکرارهای خودتون باشه.

همه مهارت های زندگی از نتیجه تکرار و تمرین بوجود میاد. مثال: شما زمانی که می‌خواستید بنویسید اینقدر تکرار کردید تا توانستید در آخر بنویسید. بعد از آن هم نیازی به فکر کردن نداشتید، یعنی بدون فکر کردن می‌نوشتید. قبل از آن شما فقط باید تمرکز میکردید تا بتوانید چیزی را درست بنویسید، اما الان نیازی به فکر کردن ندارید.

.

عادت ها علاوه در آن که باعث میشن فعالیت های ماهیچه‌ای ما را کنترل نکنن فعالیت های ذهنی را هم کنترل میکنند.

یعنی شما اگر میخواهید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید تکرار یکسری از عبارت ها و فکر کردن به آنها و انجام آنها باعث میشه که لحظه به لحظه و رفته رفته در ذهن شما هک بشه، تا سطح اعتماد به نفس شما افزایش پیدا کنه.

«عادت ها ریشه اعتماد به نفس هستند، اعتماد به نفس شما از تکرارهای شما بوجود می‌آید»

نام فایل: ویدیو تکرار عادت از امیر باقری

.

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=20307

2 پاسخ

  1. سلام. به نظر من هر انسانی باید مراقب گفتارهای درونیش باشه که به صورت ناخودآگاه و با ناآگاهی هر لحظه داره با خودش تکرار میکنه و همین گفتگوهای درونی هرکس با خودش و تکرار آنها در نهایت میتونه تبدیل بشه به عادتهای اون فرد.پس چه بهتر که انسان مراقب گفتارهای درونیش باشه و با خودش افکار مثبتی را که باعث بالاتر رفتن سطح اعتماد به نفسش میشه را مرتب تکرار کنه به عادتش تبدیل بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود