راز رسیدن به اهداف و رسیدن به موفقیت

راز رسیدن به اهداف و رسیدن به موفقیت

برای موفقیت میدانید که باید اهداف تعیین کنید، اما در واقع رسیدن به این اهداف از همان جایی است که کار واقعی شروع می شود.

دلسرد شدن آسان است. شاید شما این سوال را داشته باشید که آیا شما فردی نیستید که بتوانید به راحتی به اهداف برسید. اما حقیقت این است که هرکسی می تواند تکنیک هایی را بیاموزد که شما را قادر می سازد به هر هدفی که برای خود تعیین کرده اید برسید.

همانطور که C. S. Lewis گفت: “شما هرگز برای تعیین هدف جدید یا رویای یک رویای جدید پیر نیستید. “این تفکر دلگرم کننده امروز درست اتفاق می افتد ، و به خصوص برای شما که تصمیم گرفته اید اهداف خود را دنبال کنید. بنابراین امروز ، من می خواهم برخی از اسرار خود را برای رسیدن به اهدافی بیان کنم.

.

راز رسیدن به اهداف

لحظه ای به خود تبریک بگویید که تا اینجا پیش رفته اید. شما اولین و مهمترین گام را برای بهبود زندگی و توانایی های تعیین هدف خود برداشته اید. اما اگر در مورد افزایش توانایی های خود جدی هستید ، دوره مقدماتی +CHANGE من به شما کمک می کند آنچه را که قبلاً انجام داده اید بردارید و آن را به سطح بالاتری برسانید. شما سفر خود را با طوفان مغزی رویاهای خود ، هدف گذاری آنها و در نهایت تبدیل آنها به واقعیت آغاز کرده اید. این دوره کلید اصلی قفل برای شما و هدف تغییر دهنده زندگی شما خواهد بود.

.

چرا به دوره مقدماتی +CHANGE بروم؟

من در مورد تحقق اهداف بسیار تحقیق کردیم. من از زندگی در شرایط سخت و کار در جاهای عجیب و غریب توانستم به یک میلیونر خودساخته تبدیل شدم. من یک شبه به اینجا نرسیدم، بنابراین من دانش و تجربیات خود را به اشتراک می گذارم تا شما را در مسیر دستیابی به هر آنچه در نظر دارید برای خود شروع کنید.

.

چگونه کار می کند؟

من (امیر باقری) صدها سمینار و رویداد آنلاین ارائه داده ام و ده ها هزار صفحه درباره هدف گذاری مطالعه کرده ام. این دانش و تجربه به من اجازه داده تا فرمول محرمانه ای را گردآوری کنم تا بتوانید در زندگی خود پیش قدم شوید و به اهداف خود برسید.

این دوره مستر سریع و آسان برای دنبال کردن در هر شغل ، صنعت یا اهداف شخصی که به دنبال دستیابی به آن هستید قابل استفاده است. به من اجازه دهید تا به شما کمک کنم اعتماد به نفس خود را تقویت کنید ، انرژی بگیرید و نقشه راهی را که برای ساختن زندگی رویایی خود نیاز دارید ، کشف کنم.

  1. مقدمه ای بر هدف گذاری: یکی از بزرگترین باورهای غلط در مورد تعیین هدف این است که شما نمی توانید مهارت های لازم برای رسیدن به هدف خود را بیاموزید. این خیلی دور از حقیقت است. شما می توانید برای تحقق هر هدفی که برای خود تعیین کرده اید ، هر مهارتی را که برای یادگیری آن لازم دارید بیاموزید. در این مرحله ، ما “چه هدفی را باید شروع کنید و چرا؟” از این گذشته ، شما نمی توانید به هدفی که نمی توانید ببینید ضربه بزنید. در ابتدا ، ما با معرفی آنچه برای تعیین هدف درست انجام می شود شروع خواهیم کرد. من به شما می آموزم که هدف کوچک چیست و به شما کمک می کنم ابتدا هدف خود را هدف بگیرید. سرانجام ، درس‌های دوره مقدماتی +CHANGE به شما کمک می کند تا تفاوت های یک هدف و یک رویا را کشف کنید. این تمایز یکی از رمزهای موفقیت در رسیدن به اهداف شما خواهد بود.
  2. تعیین اولین هدف شما: یک مطالعه اخیر نشان داد که 92 درصد از انسان ها اهداف خود را تعیین می‌کنند ولی آن را دنبال نمی‌کنند. این برای بسیاری از انسان ها یک فاجعه بزرگ است، اما یک واقعیت است. من به شما کمک می کنم عمیق تر در مورد اهداف فکر کنید و کشف کنید که هدف اصلی شما چیست. این بخش بیشتر به قانون جذب و چگونگی نزدیک کردن آن به واقعیت شبیه است.
  3. دستیابی به اولین هدف و پاسخگویی خود: چگونگی ایجاد شجاعت برای رسیدن به هدف خود و چگونگی خارج شدن از منطقه راحتی خود باعث می‌شود با ترس‌های خود روبرو شده و باعث تحریک و پیشرفت شما شود.

.

زندگی شما بعد از اهداف دوره مقدماتی +CHANGE چگونه خواهد بود؟

پس از اتمام دوره مقدماتی +CHANGE می آموزید هیچ محدودیتی برای رسیدن به اهداف شما وجود ندارد.

زندگی شما ظاهر جدیدی پیدا می کند و دید شما به زندگی تغییر می‌کند، زیرا مهارت های کافی برای رسیدن به هر هدفی که می خواهید را آموخته‌اید.

زمان خود را بیهوده هدر ندهید و دوره مقدماتی +CHANGE ثبت نام کنید تا مسیر زندگی شما را در جهت کاملاً دیگری به خود بگیرد.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=26274

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود