راز موفقیت انسان‌های ثروتمند

راز موفقیت انسان های ثروتمند

برای موفقیت باید راز موفقیت انسان‌های ثروتمند را کشف کنید ، اما در واقع رسیدن به این اهداف و موفقیت همان جایی است که کار واقعی شروع می شود.

اگر در گذشته شکست خورده و دلسرد شدید. شاید این را به خود بگویید که من فردی نیستم که بتوانم به راحتی به اهداف خود برسم. اما حقیقت این است که هرکسی می تواند تکنیک هایی را بیاموزد که آن را قادر سازد به هر هدفی که برای خود تعیین کرده برسید.
آیا انسان‌های موفق اطراف شما باعث شدن به فکر تغییر و تحول در زندگی خود بیوفتید؟ اگر بله؛ به شما تبریک می‌گویم.

 

آما به راستی راز رسیدن به اهداف و موفقیت چیست؟

لحظه ای به خود تبریک بگویید که تا اینجا پیش رفته اید. شما اولین – و مهمترین – گام را برای بهبود زندگی و توانایی های تعیین هدف خود برداشته اید. اما اگر در مورد افزایش توانایی های خود جدی هستید ، دوره مقدماتی +CHANGE می‌تواند به شما کمک می کند آنچه را که قبلاً انجام داده اید اما موفق نشده‌اید را اصولی تر انجام دهید.

 

«شما سفر خود را با طوفان مغزی رویاهای خود ، هدف قرار دادن آنها و در نهایت تبدیل آنها به واقعیت آغاز کرده اید»

این دوره کلید اصلی بازگشایی قفل موفقیت زندگی شما است.

چرا این دوره؟ حاصل تجربیات در تجارت، کسب و کار و زندگی شخصی (امیر باقری) است.

چگونه کار می کند؟ این دوره بصورت غیرحضوری برگزار میشه که شما بعد از ثبت‌نام، به سمت (حساب کاربری) هدایت می‌شوید و می‌توانبد محتوای درس را دریافت کنید.

 

در ادامه با راز موفقیت انسان‌های ثروتمند آشنا می شویم، آنها 6 مورد هستند:

1. کشف استعداد و علایق: هر کاری که شما آن را با شوق و اشتیاق بیشتر انجام می‌دهید نشانه علاقه شماست و هر کاری که به آن علاقه دارید را به نحو احسنت انجام دهید نشانه استعداد شماست.
2. داشتن رویا و هدف: همه ما خواسته‌هایی داریم که به آنها رویا گفته می‌شود، هدف‌ها از داشتن رویا بوجود می‌آیند برای رسیدن به اهداف پیش نیازهایی لازم است.
3. برنامه ریزی و نقشه‌ ذهنی: پیش نیاز رسیدن اهداف برنامه‌ریزی است، اما تنها داشتن برنامه کافی نیست شما با نقشه ذهنی می‌توان هوشمندانه‌تر پیش رفته و به خواسته‌هایان برسید.
4. داشتن اعتماد به نفس: داشتن اعتماد به نفس یکی از فاکتورهای مهم برای رسیدن به اهداف است، راه‌های بسیاری هم برای تقویت آن وجود دارد.
5. غلبه بر ترس: اگر از وضعیت فعلی زندگی خود خسته شده‌اید، تنها علت‌ آن ترس است. شما باید ترس‌های خود را شناسایی و بر آنها غلبه کنید.
6. اقدام: برای انجام کارهایتان باید اراده آهنین داشته باشید، چون دانستن و عمل نکردن فرقی با خودکشی ندارد.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=19188

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود