پخش ویدیو

ویدیو زندگی را باید به یک بازی تبدیل کرد از امیر باقری

زندگی خیلی کوتاه‌تر از اونه که با جدی گرفتن موضوعات بی اهمیت آن را هدر بدی، زندگی را باید به یک بازی تبدیل کرد چون تو برای برنده شدن بازی می کنی.

حالا خیلیا برداشت‌های اشتباه از این جمله دارن، اما تو چی حدس میزنی راجع به این جمله این تو هستی که قانون‌ها را به وجود می‌آوری.

از آنجایی که همه ما انسان هستیم می دانیم که روزی حیات روی زمینی تموم میشه پس میتونیم کاری کنیم که بیشترین استفاده را از زندگی داشته باشیم.
اما چطور کامل زندگی کردن با شاد زندگی کردن به دور از هر استرسی حتی سخت ترین شرایط هم گذراست.
در آخر هیچ چیز مهمی وجود نداره زندگی مثل یک بازی هست دوست من هر کسی میتونه بازی کنه و هر کسی میتونه برنده باشه تو هم برنده خواهی شد.

با در دست گرفتن کنترل ذهنت ، با یاد گرفتن اینکه چطور احساساتت را کنترل کنی ، با تلاش کردن روزانه واسه چی ، واسه رشد دادن ماهیچه های احساست این کارو با تمرکز روی افکار و انجام اعمال مثبت میتونی انجام بدی و اگر تمرکز کنی روی آن چیزی که منفی است کنترل احساست رو هم از دست میدی.

حالا متوجه شدی آره تو میتونی شاد باشی بدون در نظر گرفتن موقعیت میتونی شاد باشی شرط میبندم اینو هیچ کس تو هیچ مدرسه و دانشگاهی یاد نگرفته هر انسانی می‌تواند در هر شرایط روحی قرار بگیرد و شاد باشد فقط به این بستگی دارد که چطور به زندگی و چالش‌های آن نگاه می کنی یا بهتر بگم به این بستگی داره که از چه زاویه ای به آن نگاه می کنی چه گذشته چه حال فرقی نداره وقتی زندگی رو مثل یک بازی ببینی براتون به یه موقعیت شاد و همراه با تفریح تبدیل میشه.
قطعاً همه چیز روشن تر میشه کمتر جدی میشه کمتر خودخوری می کنی بیشتر به فکر راه حلی و اینجوریه که معنای واقعی زندگی کردن را میفهمی.

با من موافقی؟ متوجه منظورم شدی پس ذهنت روشن کن…

« من یک برنامه عالی برایت دارم »

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=1633

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود