شما چگونه موفقیت را اندازه گیری میکنید؟

شما چگونه موفقیت را اندازه گیری می کنید؟

زندگی همیشه پر از چالش است و سال 1399 یکی از پر چالش ترین سال‌های زندگی مردم جهان بوده است. بسیاری از افراد مجبور شده اند رویاها را به حالت تعلیق درآورند ، اهداف خود را تغییر دهند و آنچه را برایشان مهم است انجام دهند تا به موفقیت برسند.

واقعیتی که در حال حاضر با آن روبرو هستید ممکن است بسیار متفاوت از آنچه برای پایان سال خود تصور کرده اید متفاوت باشد. موفقیت را می توان به روش های مختلفی سنجید ، و همانطور که در سال خود تأمل می کنید ، وقت آن است که از خود بپرسید » اندازه گیری موفقیت چگونه موفقیت است؟

.

چقدر خوب با چالش های زندگی سازگار شدید

امسال چه از نظر فردی و چه از نظر جمعی پر از چالش های شدید بوده است ، چگونه با این چالش ها روبرو شده اید؟

ممکن است امسال آنچه را که فکر می کردید انجام نداده باشید، اما هر مانعی که بر آن غلبه کردید یکی از بزرگترین نقاط قوت ما بوده است که با آن سازگار شدیم.

سازگاری با شرایط چالش برانگیز به شما امکان می دهد زندگی خود را کنترل کنید ، که در نهایت به دستیابی به اهداف شما کمک می کند.

اگرچه ممکن است امسال احساس کنید مناطق خاصی از زندگی شما از کنترل خارج شده باشند ، اما به نحوه سازگاری و رشد در مقابل مشکلات نگاه کنید.

.

چقدر مهارت های زندگی و دانش شما درباره کسب و کار اینترنتی بهبود یافته است

شما یک مخزن و توانایی بالقوه در درون خود دارید ، وقتی وقت بگذارید تا مهارت های خود را افزایش داده و دانش خود را گسترش دهید ، احساس نزدیکی بیشتری برای دستیابی به اهداف خواهید داشت.

در دام مقایسه نیفتید. سعی کنید فقط خودتان را با خود گذشته خود مقایسه کنید و رشدی را که به عنوان یک فرد ایجاد کرده اید پیگیری کنید.

شما می توانید موفقیت را نه تنها با گرفتن یک تبلیغ یا شروع یک پروژه جدید ، بلکه با ردیابی نحوه پیشرفت شما در کل ارزیابی کنید.

زندگی شخصی و شغلی شما با هم همپوشانی خواهد داشت ، بنابراین وقتی مهارت های خود را در یک زمینه توسعه می دهید ، تأثیرات آن موج می زند. با آموزش و تجربه ، سطح مهارت و توانایی خود را برای موفقیت در رشته خود افزایش می دهید.

به تمام درسهایی که یاد گرفته اید هم شخصی و هم حرفه ای فکر کنید – اگر تغییرات را برای بهتر شدن شنیده اید ، آموخته اید و اجرا کرده اید – این موفقیت است.

.

چقدر وقت خود را صرف انجام کاری می کنید که دوست دارید

موفقیت را چگونه تعریف می کنید؟ موفقیت اغلب با کار یا درآمد شما همراه است ، اما مطمئناً اگر کاری را که دارید دوست داشته باشید ، هرگز در زندگی شکست نمی خورید.

عادت ها و فعالیت های آگاهانه شما به افزایش رشد شخصی شما کمک می کند.

صرف وقت برای انجام کاری که دوست دارید ، با افزایش کیفیت زندگی به شما کمک می کند تا به اهداف ظاهراً غیرمرتبط نزدیک شوید.

هنگامی که احساس رضایت و قدرت می کنید ، خلاقیت بیشتری خواهید داشت و به شما کمک می کند با کارآیی بیشتری به اهداف حرفه ای برسید.

.

افرادی که به آنها احترام می گذارید چگونه شما را توصیف می کنند

یکی از رضایت بخشترین روشها برای سنجش موفقیت ، تأمل در چگونگی توصیف افرادی است که بیشتر از همه به شما احترام می گذارند.

وقتی افراد زندگی شما در مورد شما صحبت می کنند ، این حرف از شخصیت شما می زند. هر چقدر از بودن و کار کردن لذت بیشتری ببرید ، درهای بیشتری به روی شما باز می شود.

شما می خواهید تلاش کنید تا امروز بهتر از دیروز خود باشید یا مانند گذشته خود باشید!

وقتی خودتان را فشار می دهید تا تغییری در جهان ایجاد کنید ، قابل توجه باشید و تأثیر مثبتی روی اطرافیان خود داشته باشید ، موفقیت به طور طبیعی به وجود می آید.

بنابراین از خود بپرسید ، آیا شما در حال تلاش برای تبدیل شدن به شخصی هستید که می خواهید باشید؟

.

چقدر پیشرفت کرده اید

نگاهی به آنچه که به دست آورده اید بیاندازید، نیازی نیست که هدف بزرگ را به پایان برسانید تا موفق شناخته شوید.

موفقیت را می توان با افزایش عملکرد سنجید گرفت. هر یک از نقاط عطف کوچک ، هر وظیفه ای که از لیست کارها آن را انجام میدهید و ازش عبور می کنید ، شما را یک قدم به رسیدن به بزرگترین آرزوها می برد. یک حرکت کوچک در مسیر درست می تواند به شما کمک کند تا به بزرگترین آرزوهای خود برسید.

برای کمک به موفقیت روزمره ، چه مراحلی را روزانه برمی دارید؟ هفتگی؟ ماهانه؟

همه چیز جمع می شود، بنابراین دوباره از خود بپرسید ، موفقیت را چگونه ارزیابی می کنید؟

با وجود چالش هایی که ممکن است امسال (1399/1400) با آن روبرو شده باشید ، اکنون زمان اقدام است.

اگر تغییری در خود مشاهده نکرده‌اید با شرکت در دوره پیشرفته تغییر بیشتر +CHANGE شروع کنید و مهارت های زندگی و کسب و کار اینترنتی را یادبگیرید.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=26869

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود