پاکدست طلبکاران امروزت از امیر باقری
پخش ویدیو

پاکدست طلبکاران امروزت از امیر باقری

طلبکاران امروزت همون کسایی هستند که دیروز بهت اعتماد کردند و باورت داشتند. دقت کن، اون اعتماد و باور رو باید برگردونی

بعضی اوقات افرادی را میبینیم که از شهر و دیار خودشون فرار کردند و به غربت رفتن واسه اینکه بدهکارن.

به من اجازه بده یه مثال برات بزنم: اگه تو کشوری دشمن وارد قلمرو کشور بشه حکومت و مردم آن کشور چیکار میکنند؟ فرار می کنند یا با تمام قوا با دشمن می‌جنگند؟ دوست من بدهی های تو دشمنان تو هستند، آنها هستند که باعث شدن تو فراری بشی تو بدهی‌هایت را رها کردی و آنها بیش از اندازه قدرت پیدا کردند.

اگر مثل یک جنگجو با آنها میجنگیدی الان هم کسب و کارت را داشتی و هم احترام سابقت رو داشتی، اما تو روح جنگیدن با آنها را نداشتی و آنقدر خورد شدن غرورت را تماشا کردی که به این روز افتادی. بعضیا میگن بریم درستش کنیم، بعدش که درست شد برمیگردیم.
اما تویی که داری صدای منو میشنوی خوشبختی در انتظار کسی که فرار میکنه و تو زمینه‌های دور بین غریبه ها دنبالش بگرده نیست. شما ها فکر می‌کنید اشخاصی که بهشون بدهکار هستید دشمنان شما هستند.
در حالی که بدهکاری‌های شما دشمنانتان هستند نه آنهایی که بهشون بدهکاری. اونا به شما اعتماد داشتند و باورتون داشتند، به من اجازه بدهید یک راه حل بهتون بدم، وقتی بدهکاری و دیگه چیزی نداری برای بازپرداخت بدهیت گفتن حقیقت از همه چیز مهم‌تر و بهتره برو سمت طلب کارات بهشون توضیح بده که به جز توانایی برای انجام کار هیچ منبعی برای پرداخت بدهی نداری و قصد داری که قسمتی از درآمدت را صادقانه به آنها بدی.
با قاطعیت هرچه تمام بهشون بگو که من فقط در این حد می‌توانم بپردازم و نه بیشتر، بنابراین اگر صبور باشند دیر یا زود بدهی هاشون را به طور کامل می پردازید.
باور کن دوست من باور کن پرداخت بدهی، آسان‌تر از فرار کردن از بدهی است.

نام فایل: پاکدست طلبکاران امروزت از امیر باقری

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=1725

یک پاسخ

  1. با درود و وقت بخیر. مثل همیشه بی نظیر هستید و حرفهای شنیدنیتون همیشه نکات آموزشی جدید به همراه داره، که با هر بار شنیدنشون قفلِ دری جدید توی ذهنمون باز میشه. خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود