مجله  « تغییر بیشتر » مجله  « تغییر بیشتر »

مصاحبه شنیدنیِ این بانوی موفق ایرانی

مصاحبه با خانم مریم باوند

«همیشه هدف‌های بزرگی در زندگی‌اش دارد، همواره از لحاظ علمی و شغلی انسانِ به روزی بوده و هست، برای رسیدن به آرزوها و اهدافش، انتخاب یک مربی کارکشته را جزئی از ملزومات این راه می‌داند. او اکنون در حوزه شغلی‌اش که یک شرکت دانش‌بنیان است، توانسته علاوه بر قراردادهای داخلی، قراردادهای بین‌المللی با کشورهایی مانند روسیه، گرجستان، ارمنستان، ترکیه و… به امضا برساند و بخش فروش شرکت را بسیار گسترده کند»

در ادامه به خواندن مصاحبه  این بانوی موفق ایرانی را میپردازیم…

سلام خانم باوند؟ سلام
خیلی ممنونم ازتون بابت وقتی که برای انجام این مصاحبه گذاشتید؛
من هم از مربی عزیزم جناب امیر باقری عزیز و همچنین تیم کاری ایشون تشکر می‌کنم؛

.

خانم باوند چی شد که تصمیم گرفتید این مسیر رو انتخاب کنید؟
  • راستش من همیشه آرزوهای بزرگ داشتم و سعی می‌کردم همیشه از هر لحاظ خودمو به روز نگه دارم، اما مشکل اساسی داشتم این بود که خیلی تصمیم‌ها میگرفتم، اهداف بزرگی داشتم، اما هیچوقت بصورت پیوسته نبود، یعنی از زمانی که تصمیم به انجام کاری می‌گرفتم تا زمانی که بخوام انجامش بدم، وقفه بسیار زیادی تو کارم مینداختم، البته فکر میکنم این «از شنبه‌ها» برای خیلی از عزیزان هم اتفاق افتاده باشه و تجربه کرده باشن. این «از شنبه» «از سر ماه» «از بعد ماه رمضون» و… باعث میشد نتونم بصورت جدی کارم رو شروع کنم و اگر هم شروع میکردم بین راه، از اون اشتیاق اولیه می‌افتادم، برای همین خواستم از وجود یک مربی استفاده کنم تا بتونه بعنوان چراغ راه، مسیر رسیدن به چیزی که می‌خوام رو بهم نشون بده و این شد که آقای «امیر باقری» رو انتخاب کردم.

.

چطور با آقای باقری آشنا شدید؟
  • تو پیج اینستاگرامشون باهاشون آشنا شدم و به جرأت می‌تونم بگم این آشنایی یکی از بهترین و زیباترین اتفاقات زندگیم بوده و هست.

 

بعد از شرکت در دوره‌های ایشون چه اتفاقاتی رو تجربه کردید؟
  • چه تو زمینه رشد فردی و چه تو زمینه کسب و کار، تحول قابل توجهی رو احساس کردم، دوره‌های ایشون کمکم کرد تا بتونم به ترس‌هام غلبه کنم و موانع رو براحتی پشت سر بذارم و یاد بگیرم چطور از فرصت‌های زندگی به بهترین شکل ممکن استفاده کنم؛

.

می‌تونید بگید مهم‌ترین تاثیرِ درس‌ها و دوره‌های آقای امیر باقری برای شما چی بوده؟
  • مهم‌ترین درسی که من از آموزش‌های آقای باقری گرفتم این بود که بتونم به اهدافی که برای خودم قرار میدم،  متعهد باشم و این تعهد باعث بوجود اومدن تحول در کسب و کارم شد، ایشون یه جمله معروفی دارن که میگن: «ما به اهدافمون نمی‌رسیم، بلکه به چیزهایی میرسیم که بهشون متعهدیم»

.

تغییرات کسب و کارتون چه چیزهایی بود؟
  • حیطه کاری خودم فروش هست، در یک شرکت دانش بنیان. در دوره‌های آقای باقری مهارت‌های ارتباط با مشتری و فروش رو با انجام تمرین‌های بسیار خوبی که به ما دادند، یاد گرفتم. حدود سه سال بود که شرکت ما در زمینه فروش آن چنان گسترده نبود، بعد از شرکت کردنم در دوره‌های آقای باقری و انجام تمرینات عالیِ ایشون، تونستم بخش فروش رو گسترش بدم و قراردادهای داخلی و خارجی بسیاری رو به امضا برسونم.

.

تشکر از شما، حرف آخر؟
  • راستش میخوام بگم شرکت کردن در دوره‌های آقای امیر باقری، اصلا به شرایط سنی و کاری ارتباطی نداره، برای همه افراد در هر سن و سالی و با هر شرایط کاری که دارند مفیده، فقط بایستی تمرینات این دوره را مکرر انجام بدید تا تغییرات بسیار زیادی رو چه در زمینه رشد شخصی و چه رشد کسب و کارشون تجربه کنید.
خیلی ممنونم ازتون
  • ممنونم از شما، ایام به کام

 

تغییر زندگی - رسیدن به آرامش - موفقیت و ثروت - تلاش - دستیابی به هدف - موفقیت – تغییر – ثروت – زندگی – سخنرانی

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذارید.
Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود