بهترین بهره برداری از چالش هدف گذاری 14 روزه

بهترین بهره برداری از چالش هدف گذاری 14 روزه

اگر تصمیم گرفته اید که به چالش هدف گذاری 14 روزه بپردازید ، تبریک می گویم!

تعیین هدف یکی از تأثیرگذارترین راه ها برای موفقیت در فعالیت های شخصی و شغلی شماست و شروع چالش هدف گذاری 14 روزه اولین قدم برای رسیدن به زندگی موفق تر است.

اگرچه با این اوصاف ، اگر بخواهید بیشترین تلاش خود را برای تعیین هدف انجام دهید ، دنبال کردن روند صحیح مهم است.

برای کمک به شما ، در اینجا چند نکته وجود دارد که می توانید برای کمک به شما در استفاده از چالش هدف گذاری 14 روزه خود ، بهترین بهره را ببرید.

.

غرق نشوید هدف گذاری کنید!

چالش تعیین هدف 14 روزه یک چالش دو هفته ای است که بدون شک بسیاری از وظایف و مسئولیت ها را در یک دوره 14 روزه قرار می دهد.
هرچند مانند هر چیز دیگری ، چالش هدف گذاری 14 روزه چیزی است که یکبار تکمیل می شود و مهم این است که با این طرز فکر به چالش نزدیک شوید تا از خستگی بیش از حد جلوگیری کنید.
هر بار یک چالش را بپذیرید و وظایف خود را در هنگام پیش بردن کامل کنید. قبل از اینکه بدانید چالش کامل می شود و شما زمینه رسیدن به مهمترین اهداف خود را ایجاد خواهید کرد.

.

تنظیم یادآوری ها

چالش هدف گذاری 14 روزه شما را ملزم می کند که فقط یک کار مهم در روز را به پایان برسانید ، به این معنی که با پیشرفت در چالش دو هفته ای تعداد زیادی از آنها برای پیگیری نیاز نخواهند داشت. با این حال ، این واقعیت که هر روز فقط یک وظیفه برای تکمیل وجود دارد به این معنی است که گاهی اوقات می توان کار روزانه خود را فراموش کرد و از پیشرفت خود عقب ماند.
یک راه آسان و بسیار موثر برای جلوگیری از این اتفاق تنظیم یادآوری بر روی تلفن خود است بنابراین حتماً یادتان می رود که با چالش های روزانه خود همراه باشید.

.

به یاد بیاور که چرا شروع کردی

تکمیل چالش هدف گذاری 14 روزه فوق العاده دشوار نیست ، اما به درجه خاصی از انگیزه و تعهد نیاز دارد. اگر در هر مرحله متوجه شدید که انگیزه و تعهد شما نسبت به چالش رو به زوال است ، می توانید یک قدم به عقب برگردید و بخاطر داشته باشید که چرا چالش را از اول شروع کرده اید.

احساس خود را پس از اتمام چالش تعیین هدف 14 روزه تجسم کنید و اینکه چگونه بر زندگی شما در آینده تأثیر مثبت می گذارد. در بیشتر موارد ، این تمرین ساده تجسم کافی است تا انگیزه شما را تقویت کرده و به شما کمک کند تا پایان چالش هدف گذاری 14 روزه را تحمل کنید.

.

احساس مسئولیت پذیری ایجاد کنید

اینکه نخواهید خودتان را ناامید کنید می تواند یک محرک قوی باشد اگرچه نوبت به انگیزه می رسد ، ترس از ناامید کردن دیگران حتی بیشتر است. اگر تصمیم دارید چالش تعیین هدف 14 روزه را شروع کنید ، به دوستان و خانواده خود در مورد تعهد خود اطلاع دهید.
پیشرفت خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و دوستان ، خانواده و همکاران خود را در جریان چگونگی چالش قرار دهید. اگر می توانید یکی از دوستان یا همکاران خود را متقاعد کنید که چالش را با شما همراه کنند ، باز هم بهتر است.
در هر صورت ، به اشتراک گذاشتن تعهد خود با دیگران حس مسئولیت پذیری ایجاد می کند که می تواند به عنوان یک منبع انگیزه تأثیرگذار برای کمک به شما در رسیدن به چالش باشد.

.

نتیجه نهایی درباره هدف گذاری

اگر می خواهید چالش هدف گذاری 14 روزه شروع کنید ، شخصاً بهترین چیزها را برای شما آرزو میکنم چون این یک قدم به سمت زندگی ایده آل است که برداشته اید و بخاطر این به شما تبریک می گویم. برای راهنمایی بیشتر در تعیین و دستیابی به اهداف به تست تغییر بیشتر بروید یا در دوره مقدماتی +CHANGE ثبت نام کنید. زندگی خود را کنترل کنید و برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید در چالش 14 روزه شرکت کرده و دستاوردهای خود را به دایرکت اینستاگرام theamirbagheri@ ارسال کنید.

.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email
Share on print
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=29363

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت

ورود