بهترین بهره برداری از چالش هدف گذاری 14 روزه

بهترین بهره برداری از چالش هدف گذاری 14 روزه

اگر تصمیم گرفته اید که به چالش هدف گذاری 14 روزه بپردازید ، تبریک می گویم!

تعیین هدف یکی از تأثیرگذارترین راه ها برای موفقیت در فعالیت های شخصی و شغلی شماست و شروع چالش هدف گذاری 14 روزه اولین قدم برای رسیدن به زندگی موفق تر است.

اگرچه با این اوصاف ، اگر بخواهید بیشترین تلاش خود را برای تعیین هدف انجام دهید ، دنبال کردن روند صحیح مهم است.

برای کمک به شما ، در اینجا چند نکته وجود دارد که می توانید برای کمک به شما در استفاده از چالش هدف گذاری 14 روزه خود ، بهترین بهره را ببرید.

.

غرق نشوید هدف گذاری کنید!

چالش تعیین هدف 14 روزه یک چالش دو هفته ای است که بدون شک بسیاری از وظایف و مسئولیت ها را در یک دوره 14 روزه قرار می دهد.
هرچند مانند هر چیز دیگری ، چالش هدف گذاری 14 روزه چیزی است که یکبار تکمیل می شود و مهم این است که با این طرز فکر به چالش نزدیک شوید تا از خستگی بیش از حد جلوگیری کنید.
هر بار یک چالش را بپذیرید و وظایف خود را در هنگام پیش بردن کامل کنید. قبل از اینکه بدانید چالش کامل می شود و شما زمینه رسیدن به مهمترین اهداف خود را ایجاد خواهید کرد.

.

تنظیم یادآوری ها

چالش هدف گذاری 14 روزه شما را ملزم می کند که فقط یک کار مهم در روز را به پایان برسانید ، به این معنی که با پیشرفت در چالش دو هفته ای تعداد زیادی از آنها برای پیگیری نیاز نخواهند داشت. با این حال ، این واقعیت که هر روز فقط یک وظیفه برای تکمیل وجود دارد به این معنی است که گاهی اوقات می توان کار روزانه خود را فراموش کرد و از پیشرفت خود عقب ماند.
یک راه آسان و بسیار موثر برای جلوگیری از این اتفاق تنظیم یادآوری بر روی تلفن خود است بنابراین حتماً یادتان می رود که با چالش های روزانه خود همراه باشید.

.

به یاد بیاور که چرا شروع کردی

تکمیل چالش هدف گذاری 14 روزه فوق العاده دشوار نیست ، اما به درجه خاصی از انگیزه و تعهد نیاز دارد. اگر در هر مرحله متوجه شدید که انگیزه و تعهد شما نسبت به چالش رو به زوال است ، می توانید یک قدم به عقب برگردید و بخاطر داشته باشید که چرا چالش را از اول شروع کرده اید.

احساس خود را پس از اتمام چالش تعیین هدف 14 روزه تجسم کنید و اینکه چگونه بر زندگی شما در آینده تأثیر مثبت می گذارد. در بیشتر موارد ، این تمرین ساده تجسم کافی است تا انگیزه شما را تقویت کرده و به شما کمک کند تا پایان چالش هدف گذاری 14 روزه را تحمل کنید.

.

احساس مسئولیت پذیری ایجاد کنید

اینکه نخواهید خودتان را ناامید کنید می تواند یک محرک قوی باشد اگرچه نوبت به انگیزه می رسد ، ترس از ناامید کردن دیگران حتی بیشتر است. اگر تصمیم دارید چالش تعیین هدف 14 روزه را شروع کنید ، به دوستان و خانواده خود در مورد تعهد خود اطلاع دهید.
پیشرفت خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و دوستان ، خانواده و همکاران خود را در جریان چگونگی چالش قرار دهید. اگر می توانید یکی از دوستان یا همکاران خود را متقاعد کنید که چالش را با شما همراه کنند ، باز هم بهتر است.
در هر صورت ، به اشتراک گذاشتن تعهد خود با دیگران حس مسئولیت پذیری ایجاد می کند که می تواند به عنوان یک منبع انگیزه تأثیرگذار برای کمک به شما در رسیدن به چالش باشد.

.

نتیجه نهایی درباره هدف گذاری

اگر می خواهید چالش هدف گذاری 14 روزه شروع کنید ، شخصاً بهترین چیزها را برای شما آرزو میکنم چون این یک قدم به سمت زندگی ایده آل است که برداشته اید و بخاطر این به شما تبریک می گویم. برای راهنمایی بیشتر در تعیین و دستیابی به اهداف به تست تغییر بیشتر بروید یا در دوره مقدماتی +CHANGE ثبت نام کنید. زندگی خود را کنترل کنید و برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید در چالش 14 روزه شرکت کرده و دستاوردهای خود را به دایرکت اینستاگرام theamirbagheri@ ارسال کنید.

.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=29363

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود