چگونه به زندگی رویایی خود برسیم ؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که شخصی فقط خوش شانستر از شما است؟ یا همیشه چیزهای بزرگ به خوش شانس ها می رسند؟ آیا فکر می کنید خوش شانس نیستید؟ یادگیری چگونگی خوش شانس بودن از آنچه فکر می کنید آسان تر است ...

چگونه به زندگی رویایی خود برسیم ؟

چگونه به زندگی رویایی خود برسیم ؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که شخصی فقط خوش شانستر از شما است؟ یا همیشه چیزهای بزرگ به خوش شانس ها می رسند؟ آیا فکر می کنید خوش شانس نیستید؟ یادگیری چگونگی خوش شانس بودن از آنچه فکر می کنید آسان تر است …

قصد داریم 7 روش مفید برای خوش شانس بودن را به شما معرفی کنم که همه آنها توسط شما قابل یادگیری هستند.

هر یک از این عوامل شانس می تواند به سرعت در زندگی شما گنجانده شود و به معنای واقعی کلمه در مدت زمان بسیار کوتاهی اثربخشی و نتایج شما را دو برابر کند. حالا شما واقعاً می توانید شانس خود را امنتحان کنید!

.

1) خواسته شما از زندگی رویایی باید وضوح مشخص باشد:

اولین عامل در ایجاد شانس خود این است که “وضوح” نام دارد.

شفافیت یا وضوح به معنای ساده این است که شما دقیقاً می دانید آنچه را می خواهید و شاید مهمترین عامل شانس حداقل در ابتدای کار باشد. هرچه درباره خواسته های خود مشخص تر باشید ، از فرصت ها و فرصت های دستیابی به اهداف سریعتر و آگاهانه تر خواهید بود.

.

درباره آنچه می خواهید کاملاً صادق باشید

همه افراد موفق کاملاً در مورد اینکه چه کسی هستند و چه می خواهند باشند ، و اینکه برای رسیدن از هر کجا که هستند به هر کجا که می خواهند برسند باید کاملاً صادق باشند.

از طرف دیگر ، افراد ناموفق و ناراضی معمولاً درمورد اینکه برای چه چیزی ایستاده اند و به آن اعتقاد دارند و اینکه واقعاً از زندگی خود چه می خواهند کاملاً مبهم هستند.

به قول قدیمی ها: شما نمی توانید به هدفی که نمی توانید ببینید برسید.

به نظر می رسد افراد به اصطلاح “خوش شانس” در مورد اهدافشان و مراحلی که باید برای رسیدن به آنها بردارند بسیار واضح هستند.

.

هر آنچه می خواهید در 12 ماه آینده به دست آورید را یادداشت کنید

با استفاده از اهداف خوش شانس بودن

.

یکی از ساده ترین کارهایی که می توانید برای تغییر شانس انجام دهید این است که به سادگی یک کاغذ برداشته و لیستی از حداقل 10 کاری را که می خواهید در 12 ماه آینده انجام دهید ، یادداشت کنید.

به نظر می رسد این یک تمرین خیلی پیچیده نیست ، اما کمتر از 3٪ بزرگسالان در طول زندگی خود به این تمرین می پردازند. و این 3 درصد در راس هر سازمان یا شرکتی قرار می گیرد که با آنها کار می کنند.

« موفقیت و سعادت شما ، با یک قلم و یک کاغذ آغاز می شود »

97٪ از افرادی که امروز در در کنار خود می بینید اصلاً هدف نوشتاری ندارند.

کاغذ گذاشتن قلم و تعیین 10 کاری که می خواهید طی 12 ماه آینده انجام دهید ، شما را بلافاصله در 3٪ افراد برتر زندگی می کند. 3-5 دقیقه طول می کشد.

« به آنچه می خواهید و چگونگی به دست آوردن آن فکر کنید »

.

در اینجا بخش مهمی از چگونگی خوش شانس بودن آورده شده است …

  • افراد خوش شانس کسانی هستند که وقتی ایده خوبی می شنوند ، می پرسند: آیا برای من مفید خواهد بود؟
  • از طرف دیگر ، افراد بدشانس وقتی ایده خوبی می شنوند ، مثل نوشتن 10 هدف ، همیشه از خود می پرسند: آیا این به من فایده ای می دهد؟
  • تفاوت بین فرد خوش شانس و فرد بدشانس این است که فرد خوش شانس همیشه می پرسد: چگونه؟
  • وقتی فرد خوش شانس به چیزی که می خواهد فکر می کند ، فرد خوش شانس همیشه می پرسد: چگونه می توانم به آن دست پیدا کنم یا آن را بدست آورم؟

.

مغز خود را فعال کنید

طوفان فکری-طرز فکر-تکنیک-برای-تفکر خلاق

این نگرش که همیشه بپرسید چگونه به نظر می رسد هم ضمیر ناخودآگاه شما و هم ذهن فوق آگاه شما را تحریک می کند ، به طوری که شما دائماً امکاناتی را می بینید و بینشی دریافت می کنید که به شما در رسیدن به آن کمک می کند.

اما وقتی می پرسید ، “آیا” ، به نظر می رسد قابلیت های خلاقیت خود را تعطیل می کنید.

در مغز شما عضوی کوچک انگشت مانند وجود دارد که “قشر مشبک” نامیده می شود.

این قشر مشبک مانند تابلوی برق است. پیام هایی را که مجاز به ضربه زدن به چشم ها ، گوش ها و سایر حواس شما هستند کنترل می کند.

از آنجایی که بطور مداوم توسط صدها و هزاران پیام توسط شما بمباران می شود ، این قشر شبکه ای شما را قادر می سازد تا روی عناصر موجود در محیط خود که برای شما مهم و مهم هستند تمرکز کرده و تمرکز کنید و بقیه موارد را نادیده بگیرید.

قشر مشبک با هدف ، دستور ، خواسته یا حتی ترس از طرف شما فعال می شود.

به عنوان مثال: اگر تصمیم بگیرید که می خواهید یک ماشین اسپرت قرمز تهیه کنید ، و واقعاً از احتمال وجود یک ماشین اسپرت قرمز هیجان زده شده اید ، همه جا متوجه اتومبیل های قرمز می شوید. حتی یک ماشین اسپرت قرمز که دو یا سه بلوک جلوتر از شما پارک می کند ، توسط قشر مشبک شما جمع می شود و برای ذهن آگاه شما پخش می شود.

.

آیا افراد موفق بیش از دیگران خوش شانس ترند؟

آنچه در مورد افراد موفق می دانیم این است كه آنها دائماً به چیزهایی می اندیشند كه واقعاً می خواهند و در نتیجه ، آنها به قشر مشبك خود دستور می دهند تا آنها را حساس تر كرده و از فرصت ها و امكانات دستیابی به این اهداف آگاه سازند.

افراد ناموفق یا بدشانس همیشه به این نتیجه می رسند که این اهداف احتمالاً دور از دسترس آنها است و آنها ناخواسته سیگنالی را به قشر مشبک خود می فرستند تا هیچ توجهی به ایده ها یا فرصت هایی که در محیط آنها ایجاد می شود ، توجه نداشته باشند.

یکی از راه های توصیف افراد موفق این است: “به نظر می رسد او همیشه می داند دقیقاً چه می خواهد و برای دستیابی به آن مصمم است.”

افراد ناموفق را افرادی توصیف می کنند که هیچ تصوری از آنچه واقعاً می خواهند ، ندارند.

به نظر می رسد فردی با وضوح مطلق ، این عامل اصلی شانس ، فرصت ها و فرصت های بیشتری نسبت به شخصی که هیچ ایده ای ندارد جذب می کند.

.

درباره اهداف خود (زندگی رویایی) کاملاً شفاف شوید

بنابراین ، تصور کنید که این فاکتور شانس مانند یک سوئیچ کم نور در اتاق تاریکی است که در آن قصد پرتاب دارت را دارید.

همانطور که در مورد اهداف و آرزوهای خود کاملاً واضح هستید ، کلید کم نور به روشنایی کامل روشن می شود و تخته دارت از هر جزئیات کاملاً شفاف می شود.

احتمال برخورد شما به یک تله گوزن بر روی چنین تخته دارت بسیار بیشتر از این است که اگر شما در یک اتاق تاریک از فاصله زیادی دارت می انداختید.

.

دوره رایگان موفقیت به شرط تغییر.

2) برای رسیدن به زندگی رویایی که فعالیت هایی انجام می‌دهید؟

عامل شانس دوم عامل فعالیت است.

سطح بالای فعالیت ، به ویژه فعالیت طرفدار ، تعداد کارهایی را که انجام می دهید افزایش می دهد و بدین ترتیب احتمال انجام درست ، در زمان مناسب و به روش صحیح را بلافاصله افزایش می دهد.

به عنوان مثال: اگر یک بار برنده 100 جایزه در مسابقه ورق زدن سکه شدید ، بهترین راه برای اطمینان از برنده شدن آن جایزه این است که بیشترین تعداد سکه را در کوتاهترین مدت برگردانید.

و اگر این کار را کردید و جایزه را گرفتید ، اصلاً شانس نخواهد داشت. این فقط مربوط به فرکانسی است که شما سعی می کنید سرتان را دور بزنید.

.

برای رسیدن به یک زندگی رویایی اعتماد به نفس باشید

فعالیت با نگرش اعتماد به نفس آغاز می شود …

همه مردان و زنان با عملکرد بالا هر دو بسیار عمل گرا و بسیار متکی به خود هستند. آنها به دنبال راه حل مشکلات خود هستند.

آنها می فهمند که هیچ کس به کمک او نمی آید.

وقتی می بینید که خودتان کاملاً مسئول زندگی خود ، حرفه خود ، سلامتی خود ، خانواده و امور مالی خود هستید ، دیگر به دنبال دیگران نیستید تا کارهایی را برای شما انجام دهند.

شما به جای بهانه گیری شروع به پیشرفت می کنید.

شما قبول می کنید که به دلیل خودتان همان جایی هستید که هستید و هستید.

اگر می خواهید متفاوت باشید یا کاری متفاوت انجام دهید ، این شما هستید که می توانید بلافاصله شروع به انجام تغییرات لازم کنید.

اگر می خواهید خوش شانس باشید ، تعصب در عمل ایجاد کنید. احساس فوریت ایجاد کنید. اقدام به. که با آن. سریع حرکت کن.

هرچه سریعتر حرکت کنید ، انرژی بیشتری نیز دارید. هرچه سریعتر حرکت کنید ، تجربه بیشتری کسب می کنید و بهتر می شوید.

هرچه سریعتر حرکت کنید ، نتایج بیشتری کسب می کنید و موفقیت بیشتری خواهید داشت.

.

3) به زندگی رویایی تسلط دارید؟

در کار خود استاد شوید

یکی دیگر از راه های خوب برای به دست آوردن شانس ، تسلط است و همیشه نیز بوده است.

دانش و دانش ، رمز موفقیت هستند. همیشه به شما نسبت مستقیم با آنچه انجام می دهید ، میزان خوب انجام دادن آن و سختی جایگزینی پرداخت خواهید شد.

ما از دوران نیروی انسانی به عصر قدرت ذهن رسیده ایم.

سطح دانش و مهارت شما در زمینه انتخابی شما ، شانس و موفقیت شما در آن زمینه را بیش از هر کیفیت دیگری تعیین می کند.

.

در منطقه خود استاد شوید تا به زندگی رویایی برسید

امروزه به افراد نه برای موقعیت یا ارشدیت ، بلکه برای عملکرد و نتایج پرداخت می شود.

هرچه بهتر باشید ، خوش شانس تر خواهید بود.

وظیفه شما این است که تصمیم بگیرید 10 درصد برتر در زمینه فعالیت خود باشید و سپس هر قیمتی را بپردازید و هر زمان را برای رسیدن به آن سرمایه گذاری کنید.

عامل شانس تسلط بیش از هر عامل دیگری می تواند به شما در موفقیت بزرگ کمک کند.

از طرف دیگر ، شما می توانید در دنیا از هر فرصتی برخوردار باشید ، اما اگر واقعاً در کارهایی که انجام می دهید مهارت کافی ندارید ، فرصت ها از طریق انگشتان شما افتاده است.

.

4) انرژی شما برای یک زندگی رویایی چقدر است؟

با استفاده از انرژی برای به دست آوردن شانس

انرژی یکی دیگر از راه های اصلی خوش شانس شدن است.

به نظر می رسد انرژی همه افراد موفق بسیار بیشتر از افراد ناموفق است.

آنها صبح زود بیدار می شوند و سریعتر شروع می کنند. آنها ساعات طولانی تری در طول شب و عصر کار می کنند. آنها عصرها و آخر هفته ها برای خودشان و شغلشان وقت می گذارند.

نویسنده استفان لیاکو یک بار در این نقل قول خوش شانسی گفت: “من به شانس اعتقاد دارم ، و هرچه سخت تر کار کنم ، خوش شانس ترم.”

هرچه بیشتر کار کنید ، بیشتر کارتان تمام می شود.

هرچه کار شما بیشتر شود ، بیشتر مورد توجه افرادی قرار می گیرید که می توانند درها را به روی شما باز کنند و به شما کمک کنند حتی بیشتر و سریعتر بلند شوید.

هیچ چیز مانند شهرت در کار سخت نیست که شما را در هر شغلی که انتخاب می کنید در مسیر سریع قرار دهید.

.

5) شخصیت شما برای زندگی رویایی مناسب است؟

قانون جذب شما را شانس خود را بسازید

شخصیت یک کلید در یادگیری چگونگی خوش شانس بودن است.

هر چقدر مثبت ، خوش بین و با نشاط باشید ، افراد بیشتری می خواهند در اطراف شما باشند و از هر طریق ممکن به شما کمک کنند.

افراد خوش شانس نیز تمایل دارند افراد خوشبخت و مثبتی باشند.

آنها با دیگران کنار می آیند و شبکه های گسترده ای از دوستان و ارتباطات در زمینه های مختلف دارند.

هرچه افراد بیشتری را بشناسید و شما را به روشی مثبت بشناسند ، احتمال شناختن فرد مناسب در زمان مناسب برای باز کردن درب مناسب فرصت مناسب بیشتر است.

خواهید فهمید که به نظر می رسد تقریباً هر اتفاق خوش شانسی در زندگی شما با شخصی همراه است که در آن لحظه ایستاده است ، یا با توصیه ای یا با دستی روی در باز.

کل زندگی بسیاری از افراد با اظهار نظری عادی یا با آشنایی دوستانه که اطلاعات کلیدی یا فرصتی را در اختیار آنها قرار داده است ، تغییر کرده است که به فرد خوش شانس این امکان را می دهد تا طی چند سال پیشرفت بیشتری نسبت به بسیاری از افراد در طول زندگی داشته باشد. .

.

خوب باش

کلمه ای که بیشتر برای توصیف افراد موفق استفاده می شود کلمه “خوب” است.

هنگامی که به شهرت یک فرد خوب تبدیل می شوید ، مردم می خواهند به شما کمک کنند.

و نکته مهم در یک فرد خوب بودن تمرین قانون طلایی است.

با دیگران با روشی که دوست دارید با شما رفتار کنند رفتار کنید.

در هر صورت ، یک فرد مثبت قانون جذب را فعال می کند و افراد و شرایط را مطابق با منافع خود به زندگی خود می کشاند.

هرچه دوست داشتنی تر شوید ، شانس بیشتری نیز تجربه خواهید کرد.

.

6) برای زندگی رویایی صداقت دارید؟

صداقت و صداقت ، مورد نیازترین و مورد احترام ترین ویژگیها در دوستی و رهبری است.

افرادی که در زندگی خود بیشتر از همه دوستشان دارید و به آنها اعتماد دارید مهمترین افرادی هستند که می شناسید.

شکسپیر در این جمله خوش شانسی نوشت ،

“از نظر خودت واقعی است ، و پس از آن باید دنبال شود ، همانطور که شب روز ، تو نمی توانی برای هیچ کس دروغ بگویی.”

وفادار بودن به خود ، ماهیت تمامیت شخصی است.

این بدان معنی است که شما همیشه واقعیت را به خود بگویید.

شما در حقیقت زندگی می کنید و با جهان آنطور که هست رفتار می کنید ، نه آنطور که آرزو می کنید.

شما صداقت مطلق را تمرین می کنید و با واقعیت به روشی مستقیم برخورد می کنید.

شما خودتان را آنگونه که واقعاً هستید ، و وضعیت خود را همانطور که واقعاً است می بینید.

شما هرگز سعی نمی کنید خود را گول بزنید.

و هرگز سعی نمی کنید دیگران را گول بزنید.

.

راستگو باش

جوهر صداقت صداقت است.

این به این معنی است که تحت هر شرایطی ، فارغ از اینکه چه وسوسه ای انجام دهد در غیر این صورت ، با خود زندگی واقعی داشته باشید و سپس در حقیقت با دیگران زندگی کنید.

راستی به عنوان یک ویژگی انسانی نادر و بسیار ارزشمند است.

وقتی تصمیم گرفتید بی عیب و نقص با خود و دیگران صادق باشید ، خود را در گروهی جدا از افراد عادی قرار می دهید.

شما بنیادی با شخصیت بالا ایجاد می کنید که درها را به روی شما باز می کند و درها را باز نگه می دارد ، مهم نیست که در کوتاه مدت چه اتفاقی می افتد.

صداقت و صداقت لازمه مطلق موفقیت در تجارت در هر سطح ، در هر صنعت است.

هنگامی که شما به عنوان یک فرد با افتخار ، با کیفیت ، حقیقت شناخته شوید ، شانس زندگی شما را به همان شیوه ای جذب می کند که عسل زنبورها را جذب می کند و یا روش جذب پروانه به شعله.

.

7) شدت نشنگی شما برای یک زندگی رویایی:

شاید مشخصاً مشخص ترین کیفیت یک فرد بسیار موفق “شدت هدف” باشد.

همیشه ، شخصی که چیزی طولانی تر و سخت تر از دیگری می خواهد ، شخصی است که در نهایت در دنیای رقابتی برنده خواهد شد.

هرچه چیزی را بیشتر بخواهید ، به احتمال زیاد آنچه را که باید یاد بگیرید فرا می گیرید و آنچه را برای رسیدن به آن باید انجام دهید ، انجام می دهید.

ساعتهای طولانی تری کار خواهید کرد و کارهای مختلف بیشتری را امتحان خواهید کرد.

شما کتابهای بیشتری خواهید خواند ، به نوارهای بیشتری گوش خواهید داد و در دوره های مختلف بیشتری شرکت خواهید کرد.

با افراد بیشتری ملاقات خواهید کرد و زمینه های بیشتری را پوشش خواهید داد.

شما به احتمال زیاد فرد مناسب در مکان مناسب در زمان مناسب را به طرز چشمگیری افزایش خواهید داد.

و وقتی از شدت هدف خود با کیفیت پایداری پشتیبانی می کنید ، مانند یک نیروی مقاومت ناپذیر طبیعت می شوید.

.

چگونه برای رسیدن به زندگی رویایی خوش شانس باشیم؟

واقعیت این است که ، اگر در مورد آنچه می خواهید کاملاً واضح باشد و برای رسیدن به آن فعالیت بالایی داشته باشید ، شانس بیشتری نسبت به یک فرد عادی تجربه خواهید کرد.

وقتی تصمیمی آگاهانه برای تسلط بر رشته خود و پشت سر گذاشتن آن با انرژی و اشتیاق بالا می گیرید ، جلوتر و سریعتر از هر کسی در اطراف خود حرکت خواهید کرد.

وقتی شما به شخصی مثبت و شاد تبدیل شوید ، که به شخصیت بالا و صداقت مشهور است ، خود را در کنار فرشتگان قرار خواهید داد.

و هنگامی که با اعتماد به نفس و پشتکار لرزان از هر خواسته و هدفی عقب بروید و به کار خود ادامه دهید ، مهم نیست که چه سختی هایی داشته باشید ، تبدیل به یکی از خوش شانس ترین افراد زنده خواهید شد.

شما خودتان شانس می آورید ، زندگی دلخواه خود را ایجاد می کنید. و در نتیجه ، آینده شما نامحدود خواهد بود! بخشی از خوش شانس بودن شامل تسلط بر وقت خود است. وقتی بر وقت خود مسلط می شوید ، شانس خود را در زندگی ایجاد می کنید. برای بارگیری یک فصل رایگان از این کتاب ، روی دکمه زیر کلیک کنید . ممکن است هر آنچه که شما نیاز دارید باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی دستیابی به موفقیت مطلوب ، نگاهی به پست اخیر من بیاندازید: چگونه به زندگی رویایی خود برسیم ؟

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=28668

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود