کسب درآمد و سود از کسب و کار نوپا

چگونگی کسب درآمد و کسب سود از کسب و کار نوپا

کسب و کار نوپا چگونه رشد می‌کند؟ چگونه باید از کسب و کار نوپا کسب درآمد کرد؟ چگونه می‌شود کسب و کار نوپا را به سود رساند؟ شما چندین داستان موفقیت در مورد مشاغل جدید که فوراً کسب درآمد شما زیاد می‌شود می‌شنوید ، اما واقعیت اغلب بسیار متفاوت است.

معمولاً سال ها طول می کشد تا شرکت های جدید سود کسب کنند و این در صورتی است که آنها بتوانند برنامه ریزی شده پیش بروند. اگر اخیراً مشاغلی را شروع کرده اید ، امیدوارم برای این تاخیر درآمد برنامه ریزی کرده باشید. با این حال ، شما همچنین مشتاق هستید که پول بیشتری بیاورید. به هر حال ، این یکی از دلایلی است که تصمیم می گیرید در مرحله اول کارآفرین شوید.

آیا از خود می پرسید که چگونه می توان در تجارت سود کسب کرد؟ ابتدا باید درک کنید که سودآوری به معنای واقعی چیست.

پولی که به شرکت خود وارد می کنید درآمد محسوب می شود و شما مجبور نیستید که همه اینها را در بانک بگذارید. هنگامی که هزینه های شامل حقوق و دستمزد ، مالیات ، لوازم و سایر هزینه ها را پرداخت کردید ، آنچه باقی مانده حاشیه سود شما است. این رقم واقعی است که تعیین می کند شما در شغل خود ادامه دهید ، رشد انفجاری را تجربه می کنید یا باید درهای کسب و کار خود را ببندید.

چگونگی می‌شود از کسب و کار نوپا کسب درآمد کرد و آن را به کسب سود رساند؟ گرچه هیچ راه جادویی برای تولید پول نقد و سودآوری وجود ندارد ، اما مواردی وجود دارد که می توانید برای بهبود پیوسته رشد مالی خود انجام دهید و آنها در 10 مورد در پایین آورده شده اند…

.

1. به رشد فكر كنيد تا کسب درآمد اشته باشید

با هر اقدام جدید ، شروع به فکر کردن در مورد هدف نهایی آسان است. امروز ، شما در حال باز کردن تجارت خود هستید. فردا می خواهید 10 میلیون دلار درآمد کسب کنید. اگر به این روش فکر کنید از نظر رشد گسترده از مرحله شروع فرصت های موجود در این راه را از دست خواهید داد و به سرعت دچار ضعف خواهید شد. به جای اینکه مرتباً در مورد مکانی که می خواهید طولانی مدت فکر کنید ، یک نقشه کاری ایجاد کنید که به شما امکان می دهد به رشد فزاینده و یک برنامه ثابت برای افزایش سود فکر کنید.

امروز ، این هفته یا این ماه چه کاری می توانید انجام دهید تا کیفیت نسبت سود خود را بهبود ببخشید؟ کار با مربی در این مرحله می تواند ابزاری ارزشمند باشد زیرا آنها به تعداد بیشماری از کارآفرینان کمک کرده اند تا نحوه کسب سود را با استفاده از طرحی پایدار و قابل توسعه را از سر گرفته تا موفق شوند.

« چطور یک برنامه رشد شخصی برای خود بسازیم؟ »

.

2. مشخص کنید چه چیزی مانع کسب درآمد شما می شود

هنگامی که به دنبال راه های کسب سود هستید ، باید با نگاه کردن به چالش‌های کلان سازمان کار خود را انجام دهید.
 • در حال حاضر چه چیزی مانع از این می شود که پولی را که می دانید قادر به کسب آن هستید ، بدست آورید؟
 • آیا این فقدان مهارت های مناسب رهبری است؟
 • آیا مشکلی برای تیم فروش شما وجود دارد ؟
 • آیا زمان کافی را صرف تبلیغ کردن نام تجاری خود نکرده اید؟
مشکل همچنین می تواند چیزی در درون شما باشد:
 • آیا از نظر احساسی چیزی را که رشد شرکت شما را محدود می کند ، حفظ می کنید؟
 • آیا شما به محدود کردن اعتقادات ادامه داده اید؟
هنگامی که مشخص کرد چه چیزی مانع برنامه شما برای افزایش سود می شود ، می توانید به دنبال ابزارهای شخصی یا حرفه ای مورد نیاز برای عبور از موانع خود باشید.

.

3. تصمیم بگیرید که کجا می توانید رشد کردن تا کسب درآمد کنید

رشد و چگونگی کسب سود دست به دست هم می دهند. اگر عدم رشد در تیم فروش شما مشکلی دارد ، به این فکر کنید که چگونه می توانید آن را بهبود ببخشید.
 • آیا نیاز به استخدام نیروی با استعداد دارید؟
 • آیا برای تبدیل تیم خود به طرفداران پر و پا قرص نیاز دارید؟
 • آیا باید انگیزه های بیشتری ارائه دهید یا در فرهنگ شرکت تغییراتی ایجاد کنید؟
 • چه کسی 100٪ شما را پشتیبانی می کند؟
 • چه کسی نه تنها شرکت را از داخل و خارج می شناسد ، بلکه می تواند نیروها را جمع کند و مشتریان جدیدی را به ارمغان بیاورد؟
وقتی تیمی از افرادی را تشکیل می دهید که هیجان زده اند که برای برند شما کار می کنند و پیام را پخش می کنند ، موفقیت بسیار آسان تر می شود.
اگر مشکلی در تیم شما نیست ، این می تواند محصول شما یا نحوه بازاریابی باشد که با بازار هدف شما ارتباط برقرار نمی کند. هنگامی که مناطقی را در کسب و کار خود شناسایی کردید که می توانید رشد را بهینه کنید ، می توانید در مورد ایجاد تغییرات تأثیرگذار استراتژیک باشید.

.

4- برای کسب درآمد بر نوآوری استراتژیک تمرکز کنید

شرکت های زیادی وجود ندارند که بتوانند بگویند صادقانه به مشتریان خود چیزی کاملاً جدید ارائه می دهند. کسانی که این کار را می کنند مخل واقعی هستند ، اما این بدان معنا نیست که شما برای افزایش سود باید همان شرکت باشید. در این مرحله ، مشاغل موفق ایده های موجود را گسترش می دهند ، اما آنها این کار را به روشی انجام می دهند که برای مشتریانشان مفید و جذاب باشد. به عبارت دیگر ، آنها از نظر استراتژیک نوآوری می کنند. برای انجام این کار ، شما باید شناسایی کنید که مشتری شما واقعاً چه کسی است و چرا آنها به محصول یا خدمات شما نیاز دارند.

.

5- ارزش واقعی مشتریان خود را اضافه کنید

افزودن ارزش واقعی یکی از موارد اصلی درک سودآوری است. خط اصلی یک کسب و کار موفق در واقع یک رتبه نیست، بلکه ارزشی است که مشتریان آن را در محصول کسب و کار شما دیده و به آن احساس نیاز می کنند. وقتی کسی محصولی را پیدا می کند که نیازی را برآورده می کند و آن را در هیچ جای دیگر نمی تواند پیدا کند ، عاشق آن می شود.
چگونه واقعاً ارزش افزوده ای ایجاد می کنید که مشتری ایده آل شما نتواند آن را نادیده بگیرد؟ تحقیقات بازار خود را در اولویت قرار دهید تا سبک زندگی و سلیقه مشتری خود را درک کنید. با سکونت در ذهن و ترجیحات مشتری خود ، می توانید نوآوری های جذابی را ایجاد کنید که متناسب با بازار شما ساخته شده اند. هنگام نوآوری ، نحوه پاسخگویی خریدار خود را پیگیری کنید تا در صورت لزوم بتوانید استراتژی خود را تنظیم کنید.

« نکات ایجاد کسب و کار موفق و افزایش سود را بیاموزید »

.

6. اتصالات خود را اهرم کنید

اجرای یک کسب و کار سودآور به چیزهایی فراتر از صرف خرد و زیرکی مدیریت نیاز دارد. مانند زندگی عالی ، موفقیت در تجارت به عوامل زیادی بستگی دارد و ایجاد ارتباط یکی از آنهاست. به شبکه خود نه به عنوان مجموعه ای از افراد ، بلکه به عنوان یک خانواده یا مجموعه ای از اتحادهای استراتژیک نگاه کنید. با مشاغل مکمل صنعت خود ارتباط برقرار کنید و برای مراجعه به آنها با آنها شریک شوید.
با یادگیری استفاده از روابط ، دامنه و توانایی خود را برای سودآوری افزایش می دهید. 

« 10 کلید موفقیت در تجارت »

.

7. استراتژی های تعامل مشتری خود را سفارشی کنید. 

درک نحوه کسب سود به معنای بررسی دقیق نحوه درگیر کردن بازار هدف خود است. هیچ استراتژی متناسب با فروش و بازاریابی وجود ندارد و شما باید متناسب با محصول و مشتری خود ، سفارشی خود را تنظیم کنید.
با توجه به فن آوری مدرن و محبوبیت رسانه های اجتماعی (مانند: اینستاگرام) می توانید با یادگیری اصول رشد در آنها، محصولات خود را بدون واسطه معرفی کنید.
بازار هدف خود را از طریق وب سایت و رسانه های اجتماعی خود به صورت دیجیتالی درگیر کنید تا آنها بتوانند به راحتی به محصول شما دسترسی پیدا کنند و از آن اطلاعات بگیرند.
ممکن است برای جذب مشتری ابزارهای تعاملی مانند وبینارها و دموها را اضافه کنید. برای کسب سود ، خارج از چارچوب درباره محصول خود فکر کنید. ممکن است فروش متقابل (ارائه محصولات یا خدمات جدیدی که مکمل کالاهای موجود شما هستند ، مانند ورزشگاه فروش مکمل های غذایی) یا مدل فروش را که مشتری های برگشتی ایجاد می کند (به عنوان مثال برنامه های خدمات ماهانه یا تخفیف های عمده) در پیش بگیرید.

.

8- یک برنامه عملیاتی تنظیم کنید

وقتی فهمید چه چیزی مانع شما می شود ، چگونه رشد می کنید و چگونه می توانید نوآوری استراتژیک داشته باشید ، وقت آن است که دست به کار شوید و برنامه خود را برای نحوه سودآوری تنظیم کنید. یک جدول زمانی ایجاد کنید و مجموعه ای از مراحل را که شما و تیم شما برای افزایش حاشیه سود انجام می دهید توسعه دهید. اهداف معقولی را تعیین کنید که بتوانید به مرور زمان آنها را حفظ کنید. یک برنامه عملیاتی عظیم ایجاد کنید که به شما کمک کند رشد سریع داشته باشید و سود را در تجارت خود افزایش دهید. شاید این شامل ایجاد یک بخش جدید ، راه اندازی یک کمپین بازاریابی جدید یا گذراندن دوره های آموزش رهبری باشد تا بتوانید برای هدایت شرکت خود بهتر تجهیز شوید. هر کاری که باید انجام دهید ، اطمینان حاصل کنید که در برنامه شما گنجانده شده و اهداف مشخص و قابل دستیابی برای شرکت خود داشته باشید.

.

9. پیشرفت خود را پیگیری کنید

فقط به این دلیل که شما یک برنامه عملیاتی ایجاد کرده اید به این معنی نیست که انتخاب های شما کاملاً سنگین است. با پیشرفت برنامه ، نتایج خود را کنترل کنید.
 • آیا فکر کرده اید که چگونه می توان به صورت پایدار سود کسب کرد؟
 • آیا گروه موثری از افراد را پیدا کرده اید که به عنوان بخشی از تیم خود کار کنند؟
ساعاتی را تعیین کنید که بررسی کنید و پیشرفت خود را ارزیابی کنید. شاید این یک چیز ماهانه باشد ، یا شاید شما هر سه یا شش ماه یکبار برای نظارت بر رشد چک می کنید.

.

10. پیشنهاد ویژه
با بینش و برنامه ریزی کافی ، می توانید در شرکت خود سود کسب کنید و آن را به طرز قابل توجهی متفاوت کنید. امیر باقری دوره‌ای به نام تغییر بیشتر +CHANGE راه اندازی کرده است. اگر به دنبال راه هایی برای افزایش سود کسب و کار خود هستید یا می خواهید در مورد چگونگی از بین بردن باورهای محدود کننده در تجارت بیشتر بدانید ، در دوره تغییر بیشتر +CHANGE شرکت کنید. این دوره 6 ماه با راهکارهای کلیدی را برای کمک به رونق کسب و کارتان به شما می آموزد چگونه رشد کنید تا ثروتمند شوید.

.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=29263

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود