یافتن ایده جدید برای کسب و کار خود

یافتن ایده جدید برای کسب و کار خود

به دنبال یافتن ایده جدید برای کسب و کار خود بوده و فرصت ها را نظاره گر باشید. چگونه محصول یا خدمات جدیدی پیدا می کنید؟ در اینجا یک سری ایده وجود دارد. شماره یک ، با خودتان شروع کنید. با استعدادهای خود ، توانایی های خود ، تجربه ، دانش ، علاقه ، سوابق ، تحصیلات و … شروع کنید. با دقت به کارهای فعلی ، شغل فعلی ، موقعیت فعلی یا محصول یا خدمات فعلی خود نگاه کنید. بدنبال آنچه الماس خودتان می خوانید باشید. به زیر پاهای خودت نگاه کن…

به خود نگاه کنید

در اینجا یک سوال وجود دارد. چه خصوصیاتی بزرگترین موفقیتهای شما در زندگی تاکنون را رقم زده است؟ چه خصوصیات و توانایی های شخصی شما را به جایی که هستید رسانده است؟ و چگونه می توانید این ویژگی ها و توانایی ها را در راه اندازی و ایجاد مشاغل جدید به کار بگیرید؟

اگر قبلاً شرکتی دارید ، بپرسید استعدادها ، توانایی ها ، تجربه ، دانش ، علاقه ، سوابق و … شرکت های شما چیست. چه ویژگی ها و استعدادها و توانایی هایی شرکت شما را قادر به موفقیت تاکنون کرده است؟ کجا می توانید تخصص داشته باشید؟ از کجا می توانید تغییر ایجاد کنید؟

.

آنچه را که واقعاً از آن لذت می برید شناسایی کنید

شماره دو این است که به دنبال محصول یا خدمتی باشید که بتوانید واقعاً در آن مشتاق شوید. بعضی اوقات افراد با ترجمه یا تبدیل سرگرمی های خود به یک تجارت ثروتمند می شوند. در انجام کاری یا بازاریابی در کاری که واقعاً عاشق آن هستید ، بیشترین موفقیت را خواهید داشت.

هر محصولی باید یک قهرمان داشته باشد. هر محصول یا خدماتی باید شخصی در این تجارت داشته باشد كه واقعاً ، واقعاً محصول یا خدمات را دوست داشته باشد و مشتاق بیرون آمدن و گفتن این موضوع به دیگران باشد.

.

در مورد چیز دیگری

شماره 3 را بهبود ببخشید ، به دنبال چیزی باشید که بتواند در یک محصول یا خدمات موجود پیشرفت کند ، نه چیزی کاملاً جدید. به دنبال چیزی باشید که ارزان تر یا با کیفیت تر باشد. یا این ویژگی ها یا توابع اضافی دارد. به دنبال چیزی باشید که یک پیشرفت باشد.

به یاد داشته باشید بهبود یک محصول یا خدمات موفق موجود سریعترین و مطمئن ترین راه برای ایجاد یک تجارت موفق است. تنها یک ایده باید ده درصد جدید و بهتر باشد تا سهم قابل توجهی از بازار را به دست آورد. محصولات یا خدمات کاملاً جدید بسیار خطرناک است.

.

مایل به کار سخت

چهارمین کلید برای یافتن محصول یا خدمات جدید این است. به دنبال پول آسان نباشید. به دنبال لقب ها یا دستگیره های بی فایده نباشید. بدون کار کردن به دنبال طرح ها یا پاداش های سریع ثروتمند شدن نباشید ، زیرا آنها هیچ کدام نیستند.

افراد بیشتری وقت و زندگی بیشتری را هدر داده اند و پول بیشتری را در تلاش برای یافتن راه های سریع برای کسب درآمد آسان از آنچه تصور می کنید ، هدر داده اند. بنابراین مایل باشید قبل از شروع به کسب درآمد واقعی در یک تجارت ، کارهای سخت و سنگینی انجام دهید.

.

موفقیت زمان

می برد تا حتی در یک تجارت متوسط ​​دو سال طول می کشد. برای نشان دادن سود چهار سال طول می کشد. شاید هشت تا ده سال طول بکشد تا شروع به ایجاد جریان نقدی واقعی کند. بنابراین باید صبور باشید. اگر بی تاب باشید ، آنچه اتفاق خواهد افتاد این است که در نهایت خود را بیش از آنچه تصور کنید تنظیم می کنید.

.

تمرینات عملی

ابتدا آماده باشید تا قبل از تصمیم نهایی درباره بسیاری از ایده های تجاری تحقیق کنید. 10٪ از اولی که برای انجام تکالیف خود صرف می کنید 90٪ از تلاش شما را برای کسب نتیجه بعداً نجات می دهد.

دوم ، به دنبال چیزی باشید که بتوانید به جای چیزی کاملاً جدید ، در آن پیشرفت کنید. اگر فقط بتوانید آنها را شناسایی کنید ، با ایده ها و فرصت های بهبود احاطه شده اید.

.

مقاله

.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذارید.
Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
لینک کوتاه
https://thisisamirbagheri.com/?p=21546

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 12 =

عضویت

ورود