10 عادت که مانع رسیدن به موفقیت می شود

10 عاداتی که مانع رسیدن به موفقیت می شود

مردم فکر می کنند رسیدن به موفقیت دست نیافتنی است. آنها تصور می کنند افرادی که موفق هستند به سختی کار کرده اند تا پول بیشتری بدست آورند – اما این تنها نیمی از داستان است. نیمه دیگر این است که افراد موفق فقط وقت خود را در دفتر نمی گذارند. آنها از عاداتی که باعث موفقیت آنها می شود ، اجتناب می کنند.

موفقیت خارجی آنها تقسیم کار سخت خارجی و داخلی است.

این سوال را از خود بپرسید: آیا من عادات مشابه یک فرد موفق را دارم؟

اگر مانند یک کارآفرین روز خود را سپری می‌کنید، در مسیر موفقیت هستید. اگر نمی توانید ، پس مشکل خود را پیدا کرده اید.

شما خواهان موفقیت هستید بدون اینکه شخصی شوید که به آن سطح از موفقیت برسید.

افراد موفق با حرف خود را گول نمیزنند ، فست فود نمی خورند و قطعاً دیگران را به خاطر بدبختی های خود سرزنش نمی کنند.

.

برای رسیدن موفقیت باید این 10 عادت را کنار بگذارید.

.

1. وعده های خالی برای موفقیت

شما نماینده کسب و کار خود یا شرکتی هستید که در آن کار می کنید. اگر به قول داده شده عمل نکنید ، این باعث خدشه دار شدن چهره شما و شرکت شما می شود.

وقتی کسی به شما می گوید کاری انجام دهید و آنها این کار را نمی کنند – آیا می خواهید از آنها بخواهید دوباره این کار را انجام دهند؟ خیر ، و همین مورد در مورد شما صدق می کند.

با جدی گرفتن زمان خود از دادن وعده های پوچ خودداری کنید. هر وقت قول انجام کاری را می دهید ، آن را در تقویم خود قرار دهید تا فراموش کردن آن غیرممکن باشد.

وقتی قول دادید کاری را در تاریخ مشخص انجام دهید ، انجام آن را انجام دهید.

.

2. مقصر دانستن دیگران

وقتی همه چیز اشتباه پیش می رود ، تقصیر همکار ، دوست یا خانواده شما نیست.

وقتی دیگران را بخاطر بدبختی ها یا عدم موفقیت خود مقصر می دانیم ، انتظار داریم که افراد دیگر دلیل موفقیت ما باشند.

موفقیت درونی است ، این انتخاب ماست که طبق عادت افراد موفق زندگی کنیم و این انتخاب ماست.

به جای اینکه دیگران را سرزنش کنیم و تعجب کنیم ، “چرا این شخص با من این کار را کرد؟” ،  ما می توانیم سوال را به “چگونه می توانم از تکرار این اتفاق جلوگیری کنم؟” تبدیل کنید.

.

3. منتظر زمان مناسب برای موفقیت

وقتی وقت کردم” یک دام مشترک است که افراد ناموفق در آن گرفتار می شوند. ما به جای اینکه خودمان یک علامت بسازیم منتظر علامت هستیم.

این ایده که ما روزی آماده خواهیم شد – اما اکنون چنین نیستیم – مانند سرابی است که هرچه فکر می کنید نزدیکتر می شوید دورتر می شود.

اگر منتظر زمان مناسب برای رسیدن به آن باشید ، فرصت را از دست خواهید داد.

احساس اینکه ما آماده نیستیم منطقه راحتی ما است که سعی در حفظ امنیت ما دارد. این به ما می گوید که اگر در این حباب بمانیم ، اتفاق بدی نمی تواند رخ دهد.

چه اتفاقی می افتد اگر منطقه راحتی خود را ترک کنیم و مرزهای خود را پشت سر بگذاریم؟

ما زمین جدید ، فرصت های جدید و طلای جدید را کشف می کنیم. اینجاست که افراد ناموفق عقب می مانند. هر زمان که برای اعدام عصبی شدید ، از خود بپرسید ، “آیا من فقط ترسیده ام؟” .

.

4. صحبت کردن در مورد اهداف ، اما تعیین نکردن آنها

آیا تا به حال به کسی گفته اید که برنامه ای برای انجام کاری داشته اید و چند ماه بعد با او ملاقات کرده اید و گفته باشید که پیشرفتی نداشته‌اید؟

این فرد از شما می پرسد که برنامه شما چگونه پیش می رود و شما چیزی برای نشان دادن آن ندارید. این همان اتفاقی است که می افتد وقتی ما به جای تعیین اهداف ، در مورد اهداف خود صحبت می کنیم.

برای تعیین اهداف ، مهندسی معکوس راه خود را از ابتدا تا انتها شروع کنید. اگر می خواهید امسال 1 میلیارد تومان درآمد کسب کنید.

  • هر ماه چقدر باید پول کسب کنید تا به آن هدف برسید؟
  • برای رسیدن به آن هدف ماهانه به چند مشتری یا مشتری دیگر نیاز دارید؟ 

با تست تغییر بیشتر +CHANGE هدف بزرگ شما به یک عمل روزمره تبدیل می‌شود که آن را به واقعیت تبدیل می‌کنید.

.

5. به تأخیر انداختن موفقیت

به تأخیر انداختن یک تمایل جالب است. ما تعلل می کنیم زیرا احساس آن از کار بهتر است ، اما بعد از آن ، به دلیل کار نکردن احساس وحشت می کنیم. این باعث می شود احساس عدم موفقیت ، بی لیاقتی و مانند یک شکست کنیم.

آیا تا به حال تمام روز را بر روی شغل یا اشتیاق خود کار کرده اید ، به این سوال فکر کنید: “من کل روز خود را هدر داده ام؟

وقتی دنبال عمل و رویاهایمان می رویم ، احساس خوبی داریم. وقتی احساس خوبی داشته باشیم اقدامات بیشتری انجام می دهیم. وقتی اقدامات بیشتری انجام می دهیم به اهداف خود واقعیت می بخشیم.

.

6. به خودتان شک کنید

نحوه برخورد با شک و تردید همان چیزی خواهد بود که شما را به سمت موفقیت سوق می دهد یا از آن دور می کند. اگر هنوز موفق نشده اید ، بیشتر از اینکه به خودتان اعتقاد داشته باشید ، به شک و تردید در خود می پردازید. تردیدها باعث ترس و ترس می شوند و ما راکد نگه می دارند.

برای جلوگیری از راکد ماندن ، باید بزرگترین طرفدار خود شوید. شما باید کسی باشید که بیشترین اعتقاد را به شما دارد.

هنگامی که برای خود ریشه می گیرید ، ریسک می کنید ، خود را به جلو سوق می دهید و موفقیت جدیدی را که قبلاً هرگز ندیده اید می چشید. همه افراد موفق بیش از دیگران در زندگی خود به خود اعتقاد دارند.

.

7. مقایسه خود با دیگران

مشکلی که در مقایسه با دیگران وجود دارد این است که شما فصل 1 خود را با فصل 20 دیگران مقایسه می کنید.

اگر از خود می پرسید که چرا به اندازه وارن بافت موفق نیستید ، به این دلیل است که شما تازه کار را شروع کرده اید و او دهه ها بیشتر از شما کار کرده است.

«مقایسه دزد شادی است»

سخت کار کردن و گام برداشتن بچه ها در مسیر درست. به یاد داشته باشید ، همه باید از جایی شروع کنند.

.

8. مراقبت از سلامتی خود

افراد موفق وقتی از توانایی تولید و تمرکز برخوردارند ، اهمیت سلامتی خود را می دانند. اگر برای تأمین سوخت بدن غذا نمی خورید ، نمی توانید کار خود را به پایان برسانید یا بتوانید برای مدت طولانی تمرکز کنید.

همانطور که درآمد خود را می گیرید به رژیم خود نگاه کنید همانطور که برای پرداخت صورتحساب خود باید درآمد کسب کنید ، برای رسیدن به اهداف خود باید بدن خود را نیز تأمین کنید.

بدن شما قرار است از جایی که امروز هستید ، تا جایی که می خواهید یک سال دیگر باشید ، شما را همراهی کند. حتماً با آن صحیح رفتار کنید تا بتوانید سفری آرام داشته باشید.

.

9. تسلیم شدن وقتی همه چیز سخت می شود

موفقیت یک شبه یک افسانه است. موفقیت های یک شبه اوج سالها تلاش سختی است که ناگهان در کانون توجه قرار گرفته است. اگر می خواهید موفقیت را پیدا کنید ، باید مایل باشید ماه ها و حتی سال ها قبل مقاومت کنید.

پایداری یک ذهنیت است. این یک تغییر است، من می خواهم را ایجاد کنم. این یک درک است که هر روز شما به هدف نهایی خود نزدیکتر و نزدیکتر می شوید. تا زمانی که شما برنده نشده‌اید از حرکت خود دست برندارید.

.

10. فراموش کردن اهمیت یادگیری مداوم

حتی در 99 سالگی ، هنوز همه چیز را نخواهید دانست. شما درک بهتری از دنیای تجارت نسبت به یک جوان 20 ساله خواهید داشت – اما هنوز دانش بیشتری خواهید داشت که هنوز یاد نگرفته اید.

افراد موفق می دانند که موفقیت آنها با تحصیلات آنها مرتبط است. این بدان معنا نیست که آنها در حال پیگیری مدارک دانشگاهی و دکترا هستند.

این بدان معناست که آنها کتاب می خوانند ، در کنفرانس ها شرکت می کنند و دوره هایی برای بهتر شدن در کار خود ثبت نام می کنند.

اگر منتظر موفقیت هستید ، این درست در مقابل شماست. موفقیت در آن طرف عادت های بد است ، با صبر و حوصله منتظر تغییر هستید تا بتوانید در تمام آنچه لیاقت دارید قدم بگذارید.

 

آیا تعیین اهداف مانع موفقیت واقعی شما نمی شود؟ یادگیری نحوه تعیین اهداف آسان است و همه چیز با دوره مقدماتی +CHANGE و مربیگری امیر باقری شروع می شود.

 

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=28319

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود