10 کلید موفقیت در تجارت

10 کلید موفقیت در تجارت

10 کلید موفقیت در تجارت وجود دارد رسیدن به موفقیت یا شکست در تجارت شما را تعیین می کند. هرچه دانش بیشتری در این زمینه ها داشته باشید ، تصمیمات بهتری خواهید گرفت و به نتایج فوق العاده‌ای خواهید رسید.

هدف اصلی

هدف یک کسب و کار چیست؟ بسیاری از مردم فکر می کنند که هدف از کسب و کار کسب سود است اما آنها اشتباه می کنند. هدف واقعی از تجارت ایجاد و حفظ مشتری است. کاملاً 50 درصد از وقت ، تلاش و هزینه های شما باید به نوعی ایجاد و نگهداری مشتری باشد.

.

اندازه گیری کلیدی

اندازه گیری های کلیدی از موفقیت کسب و کار است رضایت مشتری است. توانایی شما در جلب رضایت مشتریان خود تا حدی که آنها از شما خرید می کنند نه از شخص دیگر ، اینکه دوباره خرید می کنند و دوستانشان را به ارمغان می آورند ، عامل اصلی تعیین کننده رشد و سودآوری است.

.

نیاز اصلی

نیاز اصلی برای ایجاد ثروت و موفقیت در کسب و کار این است که شما به نوعی ارزش افزوده داشته باشید. تمام ثروت از ارزش افزوده حاصل می شود. تمام رشد و سودآوری تجارت از ارزش افزوده حاصل می شود. هر روز ، شما به دنبال راه هایی برای ارزش افزوده بیشتر و بیشتر به تجربه مشتری هستید.

.

تمرکز اصلی

مهمترین فرد در تجارت مشتری است . شما باید همیشه مشتری خود را متمرکز کنید. مشتریان دقیقاً مانند شما متزلزل ، بی وفا ، تغییرپذیر ، بی تاب و خواستار هستند. با این وجود مشتری باید کانون اصلی هر کاری باشد که در تجارت انجام می دهید.

 

کلمه کلیدی

در زندگی ، کار و تجارت ، شما همیشه متناسب با ارزش سهم خود برای دیگران ، همانطور که دیگران می بینند ، پاداش خواهید گرفت. تمرکز بر مشارکت ظاهری ، برای شرکت ، مشتریان و جامعه شما ، نیاز اصلی شما برای تبدیل شدن به یک فرد با ارزش تر در هر زمینه است.

 

سوال اصلی

مهمترین سوالی که شما برای حل هر مشکلی ، غلبه بر هر مانعی یا دستیابی به هر هدف تجاری می پرسید “چگونه؟” افراد برتر همیشه این س,hg را می پرسند “چگونه؟” و سپس طبق جوابهایی که به آنها می رسد عمل کنید.

 

استراتژی کلیدی

در دنیای تغییر سریع و ادامه رقابت پرخاشگرانه ، شما باید پیشرفت مستمر در هر زمینه از زندگی تجاری و شخصی خود را تمرین کنید. همانطور که پت رایلی ، مربی بسکتبال گفت: “اگر بهتر نمی شوی ، بدتر هم می شوی.” من دریافته ام که مربیگری تجاری راهی آسان برای بهبود مستمر خود ، تجارت و زندگی شما است.

 

فعالیت کلیدی

ضربان قلب تجارت شما فروش است. Dun & Bradstreet هزاران شرکتی را که طی این سالها شکست خورده بودند ، مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و نتیجه گرفت که دلیل اصلی شکست در تجارت “فروش کم” است. هنگامی که آنها بیشتر تحقیق کردند ، دریافتند که دلیل اصلی موفقیت در تجارت “فروش زیاد” است. و همه موارد دیگر تفسیر بود.

 

شماره کلیدی

مهمترین عدد در تجارت جریان نقدی است. جریان وجوه نقد همانطور که خون و اکسیژن به مغز وارد می شود به تجارت نیز منجر می شود. شما می توانید هر فعالیتی را در تجارت خود به طور کارآمد انجام دهید ، اما اگر به هر دلیلی جریان نقدینگی شما قطع شود ، تجارت ممکن است بمیرد ، گاهی یک شبه.

 

هدف کلیدی

هر مشاغل باید برنامه رشد داشته باشند . رشد باید هدف کلیه فعالیتهای تجاری شما باشد. شما باید هدفی برای رشد 10 درصدی ، 20 درصدی یا حتی 30 درصدی در هر سال داشته باشید. برخی از شرکت ها سالانه 50 و 100 درصد رشد می کنند و این تصادفی نیست. تنها رشد واقعی رشد سود است. رشد سود همیشه در آنچه “جریان آزاد وجه نقد” نامیده می شود قابل اندازه گیری است. این مقدار واقعی پولی است که کسب و کار هر ماه ، هر سه ماهه و هر سال پس انداز می کند ، بالاتر و فراتر از کل هزینه و هزینه اداره یک کسب و کار.

 

تمرین عملی

شما باید از نظر تعداد سرنخ های جدیدی که جذب می کنید و همچنین تعداد مشتریان جدیدی که از این رهنمودها به دست می آورید ، برنامه رشد داشته باشید. شما باید برای فروش ، درآمد و سودآوری یک برنامه رشد داشته باشید. اگر به طور عمدی برای رشد مداوم برنامه ریزی نکنید ، به طور خودکار راکد می شوید و شروع به عقب ماندن می کنید. رشد تصادفی نیست. بنابراین اگر می خواهید کسب و کار شما آینده ای روشن را ببیند ، باید برنامه رشد خود را برنامه ریزی و ترسیم کنید.

.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=20747

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود