3 عادتی در کهن سالی باید زندگی ایجاد کرد

3 عادتی در کهن سالی باید زندگی ایجاد کرد

در تاریخ بشر هرگز زمانی نبوده است که شما بتوانید بیشتر از امروز زندگی کنید و زندگی بهتری داشته باشید.

پیشرفت های باورنکردنی در زمینه دارویی ، پزشکی و مراقبت های بهداشتی مردم را قادر می سازد تا بر بیماری و بیماری غلبه کنند و تا 80 و 90 سالگی به رشد خوبی ادامه دهند.

شاید امروزه بزرگترین گروه جمعیتی در حال رشد افرادی باشند که 90 و 100 سال یا بیشتر دارند. وظیفه شما پیوستن به این گروه و داشتن آمادگی و سلامت در تمام روزهای زندگی خود است. تقریباً برای کل تاریخ نژاد بشر ، طول عمر مسئله ای تصادفی بوده است، امروزه طول عمر مسئله طراحی و انتخاب است!

شما امروز می توانید واقعاً تصمیم بگیرید که از سلامت جسمی فوق العاده ای بهره مند شوید و با ایجاد عادت های خاص می توانید اطمینان حاصل کنید که عمر طولانی تر و بهتری نسبت به نسل های دیگر در طول تاریخ بشر دارید.

.

چگونه در زندگی سالم و متناسب باشیم

بیش از 60٪ مردم امروزه به طور رسمی در گروه “چاق” طبقه بندی می شوند. این بدان معناست که آنها براساس نمودارهای قد و وزن بیش از 20٪ از وزن ایده آل خود بالاتر هستند. حتی بدتر ، میلیون ها نفر هستند که به طور رسمی در گروه “چاق های بیمارگونه” طبقه بندی می شوند. این بدان معنی است که آنها 40٪ و 50٪ از وزن ایده آل خود بالاتر هستند.

هر آنچه شما هستید و خواهید بود ، نتیجه انتخاب ها و تصمیمات شماست. اگر می خواهید جنبه ای از زندگی خود را تغییر دهید ، باید تصمیمات جدید و تصمیمات جدید بگیرید ، و سپس باید خود را نظم دهید تا تصمیمات خود را دنبال کنید.

تنها راه برای رسیدن به وزن مناسب این است که عادت کم غذا خوردن و هر روز ورزش بیشتر داشته باشید. اما همانطور که ماه ها و سال ها به اضافه وزن شما زمان می برد ، ماه ها طول می کشد تا با تصمیم گیری از شر وزن خلاص شوید. کاهش وزن آسان نیست.

این به این دلیل است که شما عادات غذایی خودکار ایجاد می کنید که به سختی می توان آن را ترک کرد. با خوردن بعضی غذاها – صبح ، ظهر و شب – ریتم می گیرید. شما به خوردن میان وعده در بین وعده ها و پرخوری در عصر عادت می کنید. ترک این عادت ها آسان نیست ، اما قطعاً امکان پذیر است. این هدف شماست.

.

1) غذاهای مناسب بخورید

اولین عادت لازم برای ایجاد یک زندگی طولانی و سرشار از سلامتی و تناسب اندام ، عادت به داشتن رژیم غذایی مناسب است.

شما باید عادت به خوردن غذاهای مناسب ، به نسبت مناسب و در زمان مناسب را پیدا کنید.

همه می دانند که باید رژیم متعادل تری داشته باشند که حاوی میوه ها ، سبزیجات و محصولات غلات کامل باشد.

علاوه بر این اصل اساسی ، موارد مختلفی وجود دارد که می توانید برای اصلاح رژیم غذایی و ایجاد عادات تغذیه مناسب انجام دهید ، که منجر به ترکیبی از کاهش وزن و سطح بالاتر انرژی و تناسب اندام می شود.

علاوه بر خوردن غذاهای مناسب ، باید این عادت را از بین ببرید که “سه سم سفید” را که نمک ، شکر و آرد هستند ، از رژیم غذایی خود حذف کنید.

این تغییر در رژیم غذایی شما بسیار ساده و در عین حال بسیار قدرتمند است به طوری که هر کسی که آن را امتحان می کند کاملاً متعجب می شود که چگونه سریع به نتایج قابل توجهی می رسد.

.

2 ) به اندازه کافی ورزش کنید

عادت بعدی که باید ایجاد کنید عادت ورزش مثر است.

بسیاری از افراد در اواخر نوجوانی و اوایل بیست سالگی ورزش را متوقف می کنند ، حتی افرادی که در بزرگسالی در ورزش فعالیت می کردند. بدن انسان قرار است به طور منظم در طول زندگی شما ورزش داده شود.

این عادت را بیان کنید و هر مفصل را در بدن خود حرکت دهید ، هر روز. این باعث می شود عضلات و مفاصل شما چابک و انعطاف پذیر باشند. ورزش منظم به شما اطمینان می دهد که تعادل و تحرک بیشتری دارید. به کاهش احتمال درد یا مشکلات عضلانی یا مفصلی کمک می کند.

این عادت را داشته باشید که هر هفته 200 دقیقه ورزش کنید. اگر تمام کارهایی که می کنید برای پیاده روی ، 30 دقیقه در روز ، هفت روز در هفته انجام می دهید ، یکی از برازنده ترین افراد جامعه ما خواهید بود.

اگر خود را موظف کنید که دوچرخه سواری کنید ، روی تردمیل کار کنید ، شنا کنید ، آهسته دوید یا هرگونه ورزش هوازی را انجام دهید که باعث ریه ها و قلب شما می شود ، در مدت زمان کوتاهی سطح سلامتی و انرژی خود را به طرز چشمگیری بهبود می بخشید.

.

3) به اندازه کافی بخوابید

سومین عادت مورد نیاز شما برای داشتن سلامتی عالی در اطراف ، عادت به استراحت مناسب است. برای عملکرد مطلوب هر شب به هفت تا هشت ساعت خواب نیاز دارید. اگر هر شب کمتر از شش تا هفت ساعت بخوابید و به همان سختی که به طور معمول در کار خود کار می کنید ادامه دهید ، در نهایت دچار “کمبود خواب” خواهید شد.

با ایجاد عادت زود خوابیدن ، هر شب تا ساعت 10:00 شب و داشتن یک خواب خوب در هر شب هفته می توانید احساس خود را نسبت به خود و عملکرد خود در زندگی شخصی خود تغییر دهید.

.

بیاموزید که در زندگی سالم و سلامت باشید

در تست تغییر +CHANGE بصورت رایگان شرکت کنید تا کل تفکر شما درباره خود و نحوه زندگی خود را تغییر کند و مسیر دست را بیابید…

تست تغییر بیشتر +CHANGE .

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=28792

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود