3 قانون موفقیت برای دستیابی به اهداف

3 قانون موفقیت برای دستیابی به اهداف

توسط این 3 قانون موفقیت (قانون حرکت ، قانون اینرسی و قانون احتمال) شانس خودتان را برای دستیابی به اهداف امتخان کنید. شما می توانید این اصول را به همان اندازه در هر کاری که انجام می دهید یا موفق به انجام آن نمی شوید به کار بگیرید.

شما با بیرون آمدن از منطقه راحتی خود و دستیابی به اهداف خود به تنهایی شانس خود را به دست می آورید. ابتدا باید یاد بگیرید که چرا مردم بر اساس این سه اصل موفقیت موفق می شوند یا شکست می خورند.

.

1) قانون حرکت

اولین اصل موفقیت قانون حرکت است. در فیزیک ، قانون حرکت می گوید که جسمی در حال حرکت تمایل دارد که در حرکت بماند مگر اینکه توسط یک نیروی خارجی به آن عمل شود.

.

2) قانون اینرسی

دومین اصل موفقیت قانون اینرسی است. قانون اینرسی می گوید که جسمی در حالت استراحت تمایل به آرامش دارد مگر اینکه توسط یک نیروی خارجی به آن عمل شود.

این دو قانون حاکی از آن است که ممکن است شروع به هدف شما دشوار باشد زیرا شما باید با کشش منطقه راحتی و نیروی اینرسی مبارزه کنید. اما ، هنگامی که به سمت موضوعی که برای شما مهم است حرکت کنید ، ادامه پیشرفت بسیار آسان تر از آن است که اگر در جایی از مسیر متوقف شوید و باید دوباره شروع کنید.

وقتی افراد موفق را مشاهده می کنید ، متوجه می شوید که آنها بسیار شبیه چرخ های بشقاب در سیرک هستند. آنها کارها را شروع می کنند. آنها صفحات را می چرخانند. سپس ، آنها دائماً آنها را می چرخانند ، زیرا می دانند اگر بشقاب از بین برود ، یا چیزی متوقف شود ، راه اندازی مجدد آن بسیار دشوار است ، بنابراین در مرحله اول ادامه کار آن است.

.

3) قانون احتمال

سومین اصل موفقیت قانون احتمالات است. اگر می خواهید سریعتر موفق شوید ، فقط کارهای بیشتری را انجام دهید یا امتحان کنید. اقدامات بیشتری انجام دهید شلوغ تر کمی زودتر شروع کنید کمی بیشتر کار کنید کمی بعد بمان شانس را به نفع خود قرار دهید. مطابق قانون احتمال ، هر چقدر چیزهای بیشتری را امتحان کنید ، بیشتر احتمال دارد که یک چیز را امتحان کنید که همه تفاوت را ایجاد کند. شما را شانس خود را با تلاش چیزهای بیشتر و انجام بیشتر.

.

چگونه به اهداف خود برسیم

کشف چگونگی دستیابی به اهداف خود از شما شروع می شود! هنگامی که شما یک هدف و یک برنامه دارید! هنگامی که حرکت به سمت هدف خود را شروع کردید ، متوقف نشوید. هر روز کاری انجام دهید تا خود را به هدف نزدیک کنید. اجازه ندهید که اندازه هدف یا مدت زمان لازم برای رسیدن به آن شما را دلسرد کند و یا شما را از رسیدن به آن باز دارد.

.

اهداف و اهداف را بنویسید

در طول روند برنامه ریزی خود ، هدف را به کارهای کوچک و فعالیت هایی تقسیم کنید که می توانید هر روز درگیر آنها شوید. برای پیگیری یک چک لیست ایجاد کنید. شما نیازی به کارهای زیادی ندارید ، اما هر روز ، هر هفته ، هر ماه باید با تکمیل وظایف و فعالیت های از پیش تعیین شده خود در جهت اهداف و اهداف کاملاً مشخص خود پیشرفت کنید.

.

اقدام کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سه اصل موفقیت و چگونگی دستیابی به اهداف و اهداف خود یادگیری را شروع کنید…

.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=19768

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود