5 راه رهبران برای بهترین محیط برای کار

5 راه رهبران برای بهترین محیط برای کار

هزاران کارمند در مورد آنچه که “بهترین محیط برای کار” می دانند مصاحبه کردند. پاسخی که آنها دادند با آنچه مدیران انتظار داشتند متفاوت بود.

آیا به عنوان مدیر در نظر دارید که کارمندان شما چه می خواهند و از آن برای ایجاد فضای کار بهتر استفاده می کنید؟ با استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط این کارمندان ، بهتر می توان تصمیم گرفت که چگونه از خصوصیات رهبری خود برای ایجاد عزت نفس کارمندان استفاده کنیم. این کارکنان شما را به بهره وری بهتر در محل کار ترغیب می کند.

آیا به عنوان یک کارمند ، این 5 ماده برای بهترین مکان برای کار در شغل فعلی شما برآورده می شود؟ آیا واقعاً وقت گذاشته اید و می دانید چه چیزی باعث ایجاد یک رهبر خوب می شود؟ بگذارید چند دقیقه وقت بگذاریم تا بفهمیم آیا مانند بسیاری از ما جای پیشرفت دارید.

.

1) چالش

اول عنصر از یک کار خوب بود “به چالش کشیدن، کار جالب است.” این کاری بود که کارمند را در طول روز مشغول و درگیر خود می کند.

به کارمندان خود چالشی بدهید که آنها را مشغول کند. آنها به شما به عنوان یک رهبر احترام می گذارند و از عزت نفس بهتری برخوردار هستند زیرا می فهمند که شما به آنها ایمان دارید. وقتی کارمندان درگیر کارهای جالبی می شوند ، نسبت به آنچه انجام می دهند علاقه مند می شوند و از کار خود بیشتر لذت می برند. شما می توانید با به چالش کشیدن کارمندان خود از این اینفوگرافیک در مورد ویژگی های رهبری ، در مورد هدایت کارکنان خود بیشتر بدانید .

.

2) مطلع بودن

دوم ماده یک احساس بودن بود “در مورد شناخت.” یک کار خوب به عنوان شغل خوب تعریف شده است که در آن کارمند احساس می کند از آنچه در شرکت اتفاق می افتد کاملاً مطلع است. کارمند مانند یک بخش مهم از یک گروه بزرگتر مانند یک فرد داخلی احساس می کرد.

کارمندان خود را از آنچه در داخل سازمان می گذرد مطلع کنید. خواه جلسه ای ده دقیقه ای هر روز باشد یا ایمیل روزانه یا هفتگی. کارکنان انگیزه بیشتری خواهند داشت زیرا احساس می کنند در موفقیت سازمان به طور کلی نقش دارند. در مورد الهام بخشیدن به کارمندان خود از مقاله وبلاگ من در مورد تغییر زندگی با قدرت تفکر مثبت و تشویق به عزت نفس در محل کار بیشتر بیاموزید .

آیا به عنوان یک کارمند احساس می کنید با شرکت خود “در جریان هستید”؟ آیا احساس می کنید یکی از بهترین مکان ها برای کار است؟ در غیر این صورت ، چگونه می توانید در سازمان خود بیشتر شرکت کنید؟ من قول می دهم هرچه اطلاعات بیشتری درباره شرکت خود داشته باشید ، عزت نفس و افتخار شما در کارهایی که برای آنها انجام می دهید بیشتر خواهد بود.

.

3) اعتماد به محیط کار

سوم عنصر از یک محل عالی برای کار “بالا اعتماد” محیط زیست بود. این کار به عنوان شغلی تعریف شده است که در آن فرد می تواند بدون داشتن انتقاد و اخراج ، احساس راحتی کند و بهترین کار را انجام دهد و اشتباه کند.

وقتی کارمندان احساس کردند که در مجازات و خصومت آزادانه مرتکب اشتباه می شوند ، از عزت نفس و افتخار بهتری در کار خود برخوردار می شوند ، از کار خود بسیار بیشتر لذت می برند ، خلاقیت بیشتری پیدا می کنند و با افراد دیگر کار موثرتری دارند.

از ویژگی های رهبری خود به عنوان مدیر استفاده کنید تا به کارمندان اجازه آزادی و اعتماد به آنها را بدهید. شما آنها را استخدام کرده اید ، بنابراین به توانایی های آنها اعتماد کنید! مقاله وبلاگ دیگری را در مورد اینکه چرا برخی از محیط های کاری بهترین مکان برای کار است ، بررسی کنید .

.

4) مراقبت از مردم

چهارم عنصر در یک کار خوب یک رئیس مراقبت و دوستانه همکاران بود. غالباً ، محیط انسان بیش از هر چیز دیگری مهم بود. مردم احساس می کنند بهترین مکان برای کار جایی است که با همه کنار می آیند. آنها هرچه از روابط کاری خود احساس خوشبختی کنند ، بهتر کار می کنند ، میزان غیبت پایین تر و بهره وری بالاتری دارند.

نگرش مراقبتی یکی از ویژگیهای عالی رهبری یک رئیس بزرگ است. شما نگرش و عزت نفس کارمندان خود را القا می کنید. آنها از نگرش و نحوه عمل شما الگوبرداری می کنند. اگر از کار خود راضی باشید ، کارمندان نیز شادتر خواهند بود. با بارگیری گزارش رایگان ” کشف استعدادهای خود ” استعدادهای خود را به عنوان یک رهبر کشف کنید .

.

5) پرداخت عادلانه و فرصت های خوب

پنجم عنصر برای یک کار خوب تبدیل به پرداخت خوب و فرصت ها برای توسعه و پیشرفت. در کمال تعجب بسیاری از مدیران ، مسئله حقوق و دستمزد شماره 5 از جمله عواملی بود که یک شغل خوب یا یکی از بهترین مکانها برای کار را تشکیل می داد.

اقدام به سعی کنید از ویژگی های رهبری خود برای به چالش کشیدن و آگاهی کارمندان خود استفاده کنید. با ایجاد یک فضای کاری قابل اعتماد با فرصت های بزرگ ، بلافاصله عزت نفس و اخلاق کار کارمندان خود را افزایش می دهید.

از شما بخاطر خواندن وبلاگ من در مورد بهترین مکانهای کار و اینکه چگونه می توانید از ویژگیهای رهبری خود به عنوان مدیر برای الهام بخشیدن به عظمت با استفاده از این تکنیکها جهت مدیریت و ایجاد انگیزه استفاده کنید ، متشکرم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سبک های رهبری ، نگاهی به بسته رهبری من بیاندازید ، ” چگونه بهترین رهبران رهبری می کنند”.

.

مقاله

.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=24359

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود