6 راه برای کسب درآمد بیش از حد

6 راه برای کسب درآمد بیش از حد

اگرچه پول ممکن است تمرکز اصلی شما در زندگی نباشد، برای مراقبت از یک خانواده باید مقدار مشخصی درآمد داشته باشید.

مسکن ، غذا ، لباس ، سرگرمی ، مدرسه و سایر هزینه ها همه به سرعت جمع می شوند و تأمین هزینه های زندگی ممکن است دشوار باشد. برای بسیاری از خانواده ها این امر منجر به استرس مداوم می شود.

وقتی به پول بیشتر نیاز داشته باشید، ممکن است روش های دیگری را برای کسب درآمد بیش از حد در نظر بگیرید.

علاوه بر این ، والدین همچنین باید در مورد نحوه مراقبت از خود در دوران بازنشستگی نیز فکر کنند، که این امر به پول بیشتری نیاز دارند.

این که آیا تازه تشکیل خانواده می دهید یا به سرعت به سن بازنشستگی خود نزدیک می شوید…

شش نکته زیر به شما کمک می کند تا به درآمد خانواده خود بیفزایید و کیفیت زندگی خود را ارتقا دهید.

.

نکته شماره 1: شروع یک تجارت جانبی را در نظر بگیرید

در بسیاری از موارد ، درآمدی که از شغل خود به دست می آورید برای تأمین تمام نیازهای خانواده شما کافی نخواهد بود.

در موارد دیگر ، این درآمد می تواند اساسی ترین نیازهای شما را برآورده کند، اما پول اضافی را که برای سرمایه گذاری یا پس انداز بازنشستگی یا پرداخت اقساط لازم دارید، کفایت نمیدهد.

یک راه حل برای این مشکل این است که کسب و کار خود را در کنار خود شروع کنید تا پول نقد اضافی کسب کنید.

با این حال ، مهم است که به خاطر داشته باشید که موفقیت یک کسب و کار جدید ممکن است زمان ببرد ، بنابراین نباید انتظار داشته باشید که یک شبه افزایش چشمگیر درآمد خود را ببینید. «شما باید هم اکنون مهارت های زندگی و کسب و کار اینترنتی را یاد بگیرید»

.

نکته شماره 2: درخواست ارتقا دهید

اگر شغل فعلی شما درآمدی را که برای دستیابی به اهداف مالی خود نیاز دارید تأمین نمی کند ، راه حل دیگر شامل درخواست کارمزد از کارفرمای خود است.

در بعضی موارد ، یک کارفرما ممکن است مایل باشد حقوق شما را بالا ببرد به این دلیل که شما این درخواست را کرده اید ، به خصوص اگر شما یک کارمند با ارزش هستید که مدت طولانی در شرکت بوده اید.

اگر کارفرمای شما مبلغی را که درخواست کرده اید به شما نمی دهد ، به دنبال موقعیت دیگری در زمینه کار خود با پرداخت حقوق بهتر باشید. همچنین ممکن است بتوانید با درخواست ارتقا سمت در همان شرکت ، حقوق خود را افزایش دهید.

.

نکته شماره 3: در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید

اگرچه این استراتژی به یک تعهد طولانی مدت نیاز دارد ، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یکی دیگر از روش های عالی برای اضافه کردن به ارزش خالص خانواده و یا کنار گذاشتن پول برای بازنشستگی است.

شما می توانید در یک ملک اجاره ای سرمایه گذاری کنید که ماهانه درآمد شما را تأمین کند ، یا ممکن است ملکی را انتخاب کنید که می توانید برای سودآوری آن را بازسازی کرده و بفروشید.

برخی از سرمایه گذاران همچنین خرید املاک و مستغلات را انتخاب می کنند که معتقدند ارزش آنها به مرور زمان افزایش خواهد یافت.

.

نکته شماره 4: در بازار سهام سرمایه گذاری کنید

سرمایه گذاری در بازار سهام یک استراتژی پولساز است که در صورت استفاده صحیح می تواند بسیار سودآور باشد.

با این حال ، تشخیص این نکته نیز مهم است که سرمایه گذاری در بورس بدون خطر نیست. اگر اشتباه انتخاب کنید یا سعی کنید خیلی سریع حرکت کنید ، می توانید مقدار قابل توجهی پول را در سهام از دست دهید.

به همین دلیل ، اگر تصمیم به سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار دارید ، باید همکاری با یک مشاور سرمایه گذاری واجد شرایط را که می تواند به شما در به حداقل رساندن خطرات و به حداکثر رساندن سود کمک کند ، در نظر بگیرید.

.

نکته شماره 5: با بودجه زندگی کنید

بسیاری از خانواده ها صرفاً به دلیل کمبود بودجه مناسب هر ماه بیش از نیاز خود هزینه می کنند. تمام هزینه های خود را ثبت کنید و صورتحساب هایی را که نیازی به پرداخت آنها ندارید از بین ببرید.

همچنین می توانید با کاهش هزینه برخی صورتحساب های قابل حذف ، پس انداز کنید.

به عنوان مثال ، ممکن است دریابید که قبض تلفن همراه شما بسیار بیشتر از آن چیزی است که لازم است یا هزینه زیادی برای بیمه اتومبیل پرداخت می کنید. از پول اضافی برای پس انداز بازنشستگی یا بهبود کیفیت زندگی خانواده خود استفاده کنید.

.

نکته شماره 6: با یک مشاور مالی مشورت کنید

بهبود وضعیت مالی شما می تواند چالش برانگیز باشد ، به خصوص اگر مطمئن نیستید که باید از کجا شروع کنید.

یک مشاور مالی می تواند به شما کمک کند تا درآمد ، هزینه ها و سرمایه گذاری خود را با دقت بررسی کنید تا بتوانید بهترین راه ها را برای بهبود وضعیت خود شناسایی کرده و درآمد و یا پس انداز بیشتری را شروع کنید.

مشاور مالی شما همچنین می تواند به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که آیا به کار گرفتن استراتژی های بلند پروازانه تر مانند سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا راه اندازی مشاغل شخصی خود ، ارزش صرف وقت و تلاش را دارد.

حالا دوست دارم از شما بشنوم: راهی که می خواهید پول بیشتری بدست آورید چیست؟

 

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=28160

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود