7 تکنیک برای موفقیت در کسب و کار

7 تکنیک برای موفقیت در کسب و کار

هفت تکنیک برای موفقیت در کسب و کار وجود دارد.

شماره یک ، یک هدف خاص تعیین کنید و آن را به عنوان یک واقعیت تجسم کنید. تصویر هدف خود را همانطور که قبلاً بر روی صفحه ذهن خود متوجه شده اید بارها و بارها بازی کنید. شماره دو ، به دنبال مشکلی باشید که می توانید با یک محصول یا خدمات با کیفیت و ارزش خوب برطرف کنید. تمام مشاغل موفق مبتنی بر محصولات یا خدماتی هستند که از کیفیت بالا و ارزش خوبی برخوردار هستند. شماره سه ، کم شروع کنید و کسب و کار خود را کاملاً بیاموزید. صبور باش. به جای پول زیاد ، زمان بگذارید

راه موفقیت در کسب و کار خود را بوت استرپ کنید

یکی از بهترین راه های ایجاد مشاغل ، شروع بوت استرپ است. این به این معنی است که شما با پول بسیار کمی شروع به کار می کنید و به جای پول خارج ، وام گرفتن ، وام از دوستان و غیره ، کسب و کار خود را با پولی که در کسب و کار کسب می کنید رشد می دهید.

.

تست ، تست ، تست برای موفقیت در کسب و کار

شماره چهار ، قبل از سرمایه گذاری در آن ، هر حرکت اصلی را آزمایش کنید. آزمایش ، آزمایش ، آزمایش. در یک کسب و کار غرق نشوید. با دقت ، یک قدم هر بار جلو بروید. شماره پنج ، همانطور که پیش می روید ، بر اساس موفقیت های خود ، از طریق سود خود گسترش دهید. به عبارت دیگر ، فقط کسب و کار خود را با پولی که در این کسب و کار به دست آورده اید گسترش دهید ، نه با سرمایه قرض گرفته شده.

.

انتخاب بادقت افراد برای موفقیت در کسب و کار

شماره شش ، افراد را با دقت انتخاب کنید تا به شما در گسترش و رشد کمک کنند. بزرگترین اشتباهاتی که شما مرتکب خواهید شد در انتخاب افراد نامناسب برای کار خواهد بود ، بنابراین در انتخاب افرادی که قرار است در کسب و کار خود با آنها کار کنید بسیار بسیار دقیق باشید.

.

برای موفقیت در کسب و کار از اهرم مالی 

و شماره هفت استفاده کنید ، از اهرم مالی استفاده کنید. اهرم مالی وام تجاری ، خط اعتباری از بانک است که براساس جریان نقدی کسب و کار موفق شما است. هدف اصلی از راه اندازی یک کسب و کار ایجاد یک منبع ثابت و قابل پیش بینی جریان نقدی مازاد بر هزینه و هزینه و سپس نگه داشتن پول است. بانک ها تمام پولی را که می توانید به عنوان بدهی با جریان نقدی خود به شما بدهند ، به شما قرض می دهند.

.

شروع نیمه کاره

یک کار نهایی که می توانید انجام دهید ، و من به بسیاری از افراد توصیه کرده ام که این کار را در طول سال انجام دهند ، این است که اگر بی پول را شروع می کنید ، برای کار نیمه وقت برای کار در یک زمینه بروید شما را علاقه مند می کند. این یک فرم ارزشمند آموزش در حین کار است. شب های کاری یا آخر هفته های کار. یا اگر دوست دارید در تعطیلات خود کار کنید.

.

آنچه را باید یاد بگیرید بیاموزید

این را به خاطر بسپارید ، اگرچه بیشتر مشاغل به دلیل بی کفایتی مدیریتی شکست می خورند. بنابراین وقت بگذارید و آنچه را «برای موفقیت در کسب و کار باید بدانید یاد بگیرید» صبور باش. زمانی که قبل از شروع سرمایه گذاری می کنید بارها و بارها در ماه ها و سال های آینده بازده خواهد داشت.

.

تمرینات عملی

در اینجا دو کاری وجود دارد که می توانید بلافاصله برای پیاده سازی این فرمول های موفقیت تجاری انجام دهید:

ابتدا آماده باشید. شماره یک دلیل موفقیت افراد در راه اندازی مشاغل شخصی خود داشتن دانش و تجربه است ، پیش از این برای موفقیت لازم است. مشقت را بنویس.

دوم ، از کوچک شروع کنید. برخی از افراد تصور می كنند كه در ابتدای كار با به خطر انداختن تمام پس اندازهای خود می توانند سریعتر موفق شوند. عکس این درست است. از عملیات موفقیت آمیز کم شروع کنید و از جریان نقدینگی خود رشد کنید.

.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=21669

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود