7 راز برای افزودن ارزش به کسب و کار شما

7 روش کسب ارزش برای کسب و کار

7 راز برای افزودن ارزش به کسب و کار و دنیای اطراف شما وجود دارد. هر یک از این ایده ها یا مفاهیم می تواند برای موفقیت اقتصادی شما کافی باشد.

هنگامی که شروع به ترکیب این ایده ها با یکدیگر می کنید ، در زندگی مالی خود با سرعت بیشتری از گذشته پیش می روید.

1. سریعتر بهتر

اولین راه برای افزایش ارزش این است که صرفاً سرعت مورد نظر خود را افزایش دهید.  افراد موفق می دانند همه بی تاب هستند. شخصی که تا امروز متوجه نشده است که آنها محصول یا خدمات شما را می خواهند ، امروز آن را دیروز می خواهد. مردم یک ارتباط مستقیم بین سرعت و ارزش پیشنهاد شما را درک می کنند. شخصی که می تواند سریعاً این کار را برای شما انجام دهد ، فردی بهتر و با کفایت است که کیفیت بالاتری نسبت به شخصی که این کار را کند انجام می دهد یا هر زمان که به آن نزدیک می شوند ، ارائه می دهد.

.

2. کیفیت بهتر را ارائه دهید

کلید دوم در ایجاد ثروت ارائه کیفیت بهتر از رقبای خود با همان قیمت است. و به یاد داشته باشید ، کیفیت هر آنچه مشتری می گوید ، است. مدیریت كیفیت كامل را می توان به بهترین صورت تعریف كرد: “یافتن خواسته های مشتری و سریعتر از رقبای خود در اختیار شما قرار دادن آن.”

گزارش مالی رایگان:  راه رسیدن به ثروت

کیفیت فقط به معنای دوام یا تعالی بیشتر در طراحی نیست. کیفیت ، اول از همه ، به سودمندی ، استفاده ای است که مشتری برای قرار دادن محصول یا خدمات خود نیاز دارد. این نیاز خاص مشتری یا منفعت مشتری است که کیفیت را در ذهن او تعریف می کند.

.

3. افزودن مقدار

سومین راهی که می توانید ثروتمند شوید ، جستجوی راه هایی برای افزودن ارزش به هر کاری است که انجام می دهید. به یاد داشته باشید ، اگر همه چیز مشابهی را ارائه می دهند ، این عوامل محصول یا خدمات به حداقل اولیه یا همان هنجار مورد انتظار در بازار تبدیل می شوند. اگر می خواهید به عنوان یک فرد یا به عنوان یک تولید کننده برجسته باشید ، باید هر کاری را انجام می دهید “به علاوه” اضافه کنید تا مشتری شما را و پیشنهاد شما را به عنوان برتر از رقبا درک کند.

با بهبود بسته بندی یا طراحی می توانید به یک محصول یا خدمات ارزش دهید. با ساده سازی روش استفاده می توانید ارزش آن را افزایش دهید. رایانه های اپل با آسان ساختن استفاده از رایانه ها برای یک شخص پیچیده ، کل دنیای رایانه ها را متحول کرد. یکی از ادعاهای بسیاری از کاربران اپل این است که آنها هرگز کتاب های راهنما را نخوانده اند. تنظیم و استفاده از این برنامه ها به قدری آسان است که به معنای واقعی کلمه خود را توضیح می دهند. سادگی به یک منبع عظیم ارزش افزوده برای اپل و تعداد بیشماری شرکت دیگر تبدیل شد که همین مسیر را دنبال کرده اند.

.

4. افراد موفق راحتی را افزایش می دهند

چهارمین راه افزایش ثروت از طریق افزایش راحتی خرید و استفاده از محصول یا خدمات شما است. هزاران فروشگاه فست فود یک نمونه ساده از این است که اگر مردم مجبور شوند با اتومبیل خود را به شهر برسانند و به یک مرکز خرید بزرگ یا یک فروشگاه بزرگ مواد غذایی بروند ، بیش از هزینه های راحتی که دارند حاضرند بپردازند.

.

5. خدمات مشتری ضروری است

پنجمین راه ایجاد ارزش و افزایش ثروت ، بهبود خدمات به مشتری است. مردم عمدتا احساساتی هستند. آنها از گرما ، صمیمیت ، خوشرویی و مفید بودن نمایندگان خدمات مشتری تأثیر می پذیرند. بسیاری از شرکت ها از خدمات مشتری به عنوان منبع اصلی مزیت رقابتی در بازار با تغییر سریع استفاده می کنند.

.

6. تغییر سبک زندگی

ششمین کلید ایجاد ثروت ، تغییر در سبک زندگی و تأثیری است که آنها بر الگوها و رفتارهای خرید مشتری در سراسر کشور دارند. بیشتر و بیشتر افراد در حال تبدیل شدن به شهروندان مسن هستند. یک گرایش ملی به سمت پیله پزی ، یا بیشتر ماندن در خانه و لذت بخشتر کردن محیط خانه وجود دارد. سلیقه جوانان با سلیقه جوانان نسل قبل بسیار متفاوت است. افراد بیشتری مایل به مسافرت و تعطیلات هستند و از این طریق در صنایع مسافرتی ، تفریحی ، تفریحی و سفر دریایی رونق می گیرند.

تغییر در سبک زندگی و آمارهای جمعیتی می تواند فرصت هایی را ایجاد کند که شما را قادر می سازد یک محصول یا خدمات را به بازار کاملاً مشخصی که می تواند ثروتمند شما باشد در مدت زمان کوتاه ارائه دهید.

 

تغییر - موفقیت

.

7. تخفیف برنامه ریزی شده

هفتمین کلید ایجاد ثروت فقط تخفیف برنامه ریزی شده است. این شامل یافتن راه هایی برای فروش بیشتر و بیشتر محصولات و خدمات به بیشتر و بیشتر مردم با قیمت های پایین و پایین است. شنیده اید که گفته می شود ، “اگر می خواهید در کلاس ها ناهار بخورید ، باید به توده ها بفروشید.”

شما شاهد موفقیت های باورنکردنی مانند Price Club / Cost Co هستید که انبارهایی پر از محصول عمده و کم قیمت را ارائه می دهد ، میلیون ها و دهها میلیون دلار با فروش مردم از مایل دورتر و پارکینگ های پارک از طلوع تا غروب ، میلیون ها دلار و ده ها میلیون دلار. چگونه می توانید کالایی یا خدماتی با ارزش خوب را با قیمت حتی پایین تر ارائه دهید؟ چگونه می توانید هزینه های دریافت آن کالا یا خدمات را به مشتری تحمیل کنید و پس انداز را به او تحویل دهید؟

وقتی به فکر افزایش سرعت ارائه محصول یا خدمات خود ، بهبود کیفیت ، افزودن ارزش در هر مرحله از تولید ، افزایش راحتی برای مشتریان خود ، ارائه خدمات بهتر به مشتری ، پذیرایی از تغییر سبک زندگی و روندها و یافتن روش ها هستید. برای کاهش هزینه واقعی ، از تعداد باورنکردنی ایده ها و امکاناتی که در اطراف شما وجود دارد شگفت زده خواهید شد.

و به یاد داشته باشید ، یک ایده بصیرت برای سود دهی به مشتریان به روشی که در حال حاضر هیچ کس ارائه نمی دهد ، می تواند هیئت مدیره فنری باشد که شما را به زندگی با موفقیت و موفقیت اقتصادی رهنمون می کند.

از شما بخاطر خواندن این مقاله در مورد خدمات عالی به مشتری و چگونگی افزودن ارزش به طور مشابه سایر افراد موفق امروز متشکریم. لطفا در زیر به اشتراک بگذارید و نظر دهید!

.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=19997

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود