تعیین هدف موفقیت آمیز

7 قدم برای تعیین هدف موفقیت آمیز

باور شما واقعیت شما می شود، شاید قدرتمندترین عامل واحد در موفقیت مالی شما باورهای شما درباره خود و پول باشد !

عامل تعیین کننده موفقیت شما
شاید قوی ترین عامل موفقیت مالی شما باورهای شما درباره خود و پول باشد. ما این را قانون اعتقاد می نامیم. این به راحتی می گوید: هر آنچه را که باور داشته باشید ، با احساس ، واقعیت شما می شود. هر آنچه را که شدیداً باور داشته باشید به واقعیت تبدیل می شود. اینکه ما تمایل داریم هر اطلاعاتی که با واقعیت ما مغایرت دارد را از ما سد کنیم.

.

آنچه افراد موفق باور دارند
آنچه ما کشف کرده ایم این است که افراد موفق کاملاً معتقدند که توانایی موفقیت را دارند. و آنها از امکاناتی که شکست نخواهند خورد سرگرم نخواهند شد ، به آنها فکر نخواهند کرد یا در مورد آنها صحبت نخواهند کرد آنها حتی احتمال خرابی را نیز در نظر نمی گیرند.

.

مثبت اندیشی در مقابل مثبت دانستن
شما همیشه در موضوعی مطابق با اعتقادات خود عمل می کنید. مهمترین سیستم اعتقادی که می توانید ایجاد کنید ، آگاهی از رفاه است که در آن کاملاً باور دارید که می خواهید به اهداف مالی خود برسید. ما این را دانستن مثبت در مقابل مثبت اندیشی می نامیم. مثبت اندیشی گاهی می تواند آرزو یا امید باشد. اما دانستن مثبت زمانی است که شما کاملاً بدانید مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، موفق خواهید بود.

.

بنیاد اراده
اصل دیگری که به عقاید شما مربوط می شود ، اراده است. ما می دانیم که اراده برای هر موفقیتی ضروری است. قدرت اراده بر اساس اعتماد به نفس است. این بر اساس محکومیت است. این بر اساس ایمان است. این بر اساس اعتقاد شما به توانایی پیروزی شما بر همه موانع است. و شما می توانید با پایداری ، با کار بر روی اهداف خود ، با خواندن زندگی نامه افراد موفق ، با گوش دادن به برنامه های صوتی ، با خواندن کتاب در مورد افرادی که به موفقیت رسیده اند ، اراده خود را تقویت کنید . هرچه اطلاعات بیشتری در ذهن خود منطبق بر موفقیت داشته باشید ، به احتمال زیاد شما اراده می کنید تا شما را از طریق موانع و دشواری هایی که تجربه خواهید کرد عبور دهید.

.

احتمال موفقیت را شکست دهید
به یاد داشته باشید که موفقیت نادر است. در طول زندگی فقط یک نفر از هر صد نفر ثروتمند می شود. فقط پنج درصد به استقلال مالی می رسند. این بدان معناست که شانس در برابر شما 19 بر 1 است. تنها راهی که می خواهید به اهداف مالی خود برسید این است که واقعاً جدی شوید. برای موفقیت باید جدی بگیرید. شما باید مشغول شوید شما باید فعال شوید شما باید شروع کنید به یاد داشته باشید ، همه چیز مهم است.

.

عزم راسخ برای دستیابی به حد عالی
تسلط بر خود ، کنترل خود ، نظم و انضباط شخصی برای هر کسی که می خواهد به موفقیت زیادی برسد ضروری است. و کنترل بر افکار خود سخت ترین تمرین در تسلط بر خود است که تاکنون درگیر آن خواهید شد. ببینید آیا می توانید فقط به آنچه می خواهید صحبت کنید و فکر کنید و به مدت 24 ساعت در مورد هر چیزی که نمی خواهید صحبت نکنید یا فکر نکنید. سپس خواهید دید که واقعاً از چه چیزی ساخته شده اید. انجام آن کار سختی است اما با تمرین می توانید به حدی برسید که بیشتر اوقات به اهداف و خواسته های خود فکر کنید. سپس ، تمام زندگی شما به سمت بهتر تغییر خواهد کرد.

.

تمرینات عملی
در اینجا دو کار وجود دارد که می توانید برای ایجاد یک سیستم اعتقادی سازگار با موفقیت مالی مورد نظر خود انجام دهید:
ابتدا ، کلمات ، تصاویر و افکار سازگار با رویاها و اهداف خود را به طور مداوم برای خود تکرار کنید. هر آنچه را که مرتباً بارها و بارها تکرار کنید ، به یک باور جدید تبدیل می شود.
دوم ، برای خود هدف قرار دهید که فقط در مورد چیزهایی که 24 ساعت آینده می خواهید فکر کنید و صحبت کنید. این یکی از سخت ترین کارهایی است که شما انجام داده اید. اما اگر می توانید به مدت 24 ساعت ذهن خود را در مورد آنچه می خواهید و از آنچه نمی خواهید ، حفظ کنید ، می توانید تغییر دهید و آینده خود را تغییر دهید.

.

مقاله

.

بلاگر: منصور حیدرزاده

عضو تیم +CHANGE هستم | همیشه به دنبال یادگیری...

اگر این پست مفید بود، آن را به اشتراک بگذار
لینک کوتاه:
https://thisisamirbagheri.com/?p=21335

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت

ورود