عشق ناب

سلام…میدونم اومدن تو به این صفحه بی دلیل نبوده…بگذار راحت باهات صحبت کنم…میدونم که دنبال داشتن یک رابطه خوبی…میدونم که جذاب بودن توی رابطه چقدر واست مهمه یا داشتن قدرت در رابطه و احترام از طرف شخص مقابلت…میدونم که قدرت مالی طرف مقابلت چقدر میتونه هیجان انگیز و امیدوار کننده باشه…میدونم اطمینان کامل به شخص مقابلت و نداشتن کوچکترین شکی بابت خیانت چقدر آرامش بخشه…میدونم که چه حسی داری وقتی تموم و کمال طرف مقابل رو مال خودت بکنی و از همه نظر از طرف شخص مقابلت مورد تایید قرار بگیری و در نهایت میدونم که یک زندگی آروم و موفق با احساس خوشبختی و آرامش چقدر لذت بخشه.

تموم اینا رو گفتم که برسم به این جمله: ببین دوست من کاملا درکت می کنم…میفهمم و درکت می کنم که احساس شکست در عشق یعنی چی؟ احساس خیانت دیدن یعنی چی؟ یاد روزی می افتم که عاشق بودم و هیچ پولی نداشتم بنابراین احساس تو رو راجع به مفید نبودن و پول نداشتن و عدم جذابیت درک می کنم…میفهمم وقتی یک نفر همه وجودت بوده و الان نیست اون حس تنهایی لعنتی چی بر سر آدم میاره!! میدونم احساس عدم توجه کافی و سرد شدن رابطه چقدر میتونه اعصابت رو به هم بریزه یا حس ضعف در مقابل شخصی که عاشقشی چقدر بده.

آره تو بعضی موارد منم مشکل تو رو داشتم و کاملا درک می کنم که اوضاع چقدر سخت میشه وقتی آدم اینجوری گرفتار میشه.

من امیر باقری هستم تا آخر این متن همراه من باش چون قراره اتفاقی در زندگیت بیفته که عین معجزه میمونه…قراره امروز با تو تجربه ای رو به اشتراک بگذارم که تموم این مشکلات رو حل کنه.

میدونم چی میخوای…میدونم میخوای جذاب باشی، مورد تایید باشی، خواسته بشی از طرف عشقت، میخوای خیانت نبینی و حس آرامش و خوشبختی داشته باشی و از همه مهمتر میخوای راحت پول در بیاری و واسه عشقت بی دغدغه خرج کنی…میخوای مورد تایید همه جانبه عشقت باشی و البته که نمیخوای تنها بمونی.

خیلی از انسانها در روابطی درگیر میشن و بعد رها میشن…این احساس تنهایی و طرد شدن دیوانه کننده است…خیلی بده آدم بهش خیانت بشه یا اینکه این جمله بهش گفته بشه که تو مناسب من نیستی و ما به درد هم نمیخوریم…خیلی دردآوره وقتی به خاطر نداشتن استقلال مالی کسی رو که دوسش داری از دست میدی…این تبدیل میشه به یک غده سرطانی روحی…اولش روحت رو داغون می کنه و احساس بی ارزش بودن و بی انگیزگی شدید بهت میده و همین کافیه که کم کم دیگه حتی نتونی کار کنی و رفته رفته یکهو خودت رو ببینی که دچار بیماری های جسمی و روحی شدیدی شدی…آره خیلی بده به خاطر نداشتن بعضی مهارت ها یکهو به خودت بیای ببینی تو دادگاه طلاق نشستی…خیلی احساس بدیه و خیلی وحشت آور و ترسناکه که بعد از مدتی ببینی دیگه بهت توجهی نمیشه و دیگه اونقدرا هم مهم نیستی و بدتر از همه اینها ببینی که سراغ شخص دیگه ای رفته!
هیچ کس دوست نداره این اتفاق براش بیفته بنابراین تو هم اجازه نده که این اتفاق برات بیفته…تا آخر این نوشته ها با من همراه باش و این فرصت رو از دست نده…من در مدتی کوتاه، راه هایی رو بهت نشون میدم که علاوه بر اینکه مانع به وجود اومدن این اتفاقات بشی، از لحاظ مالی خیلی سریع رشد کنی و به استقلال مالی برسی چون صادقانه بگم هر چی بدبختیه از نداشتن پوله…میخوام بدونی از دست دادن این پیشنهاد من برای تو خیلی هزینه بر خواهد بود…به تموم اتفاقاتی که بالا گفتم، فکر کن…خیلی ساده میتونی با یکسری مهارتها تنها با صرف کردن هزینه یک ساندویچ همبرگر علاوه بر اینکه یک رابطه عالی رو بسازی، جلوی ضررهای مالی و روحی و روانی رو بگیری که واقعا خیلیاش رو حتی نمیشه با پول جبران کرد.

دوست من آدمها با ارتباط سرزنده ان…این چرت و پرت ها رو دور بریز که آدمها میتونن در تنهایی قدرتمند باشن…آره میتونن اما به نظر من بودن در کنار انسانی که عاشقش باشیم و عاشقمون باشه قدرتمون رو چندین برابر میکنه… من هر دوش رو تجربه کردم و اگه هزار بار دیگه به من حق انتخاب بدن دومی رو انتخاب می کنم…تموم ما آدما میل درونی داریم به دوست داشتن و دوست داشته شدن این یک واقعیته…بعد از اینکه از آموزش های من استفاده کردی و به ما پیوستی یک قسمتی رو درسایت داریم برای کسانی که این آموزش رو تهیه کردن که بتونن نظر بگذارن و با هم صحبت کنن…من از واقعیت ها حرف میزنم خودت بیا اونجا ببین آدمها از چی حرف میزنن…هر چقدر هم دوست داشته باشن در تنهایی قدرتمند باشن باز هم اگر روح و روان سالمی داشته باشن دنبال روابط بلند مدت و ازدواج موفق هستن…کیه که عاشق داشتن یک رابطه رمانتیک نباشه…عشق چیزیه که الان در زندگی ها غایب شده و میدونی دلیل غیبتش همین نداشتن مهارتهاست…در حقیقت بلد نبودن خیلی چیزها…

لطفا در این قسمت با آره و نه جوابم رو بده…

  • تو بدت میاد یه عشقی رو داشته باشی که بهت امید و انگیزه بده؟
  • تو بدت میاد شخصی کنارت باشه که با تموم وجود حس کنی مهمترین قسمت زندگیشی؟
  • تو بدت میاد شخصی کنارت باشه که هر لحظه و ثانیه به پیشرفت هم فکر کنید و به هم در جهت رشد کمک کنید؟
  • تو بدت میاد شخصی کنارت باشه که با هم تلاش کنید و بعدش نتیجه تلاشتون واسه زندگی رو جشن بگیرین و مسافرت برید و خوش بگذرونید؟
  • تو بدت میاد یکی باشه که موقع ناراحتی ها و غصه هات کنارت بشینه و دستت رو بگیره و بگه من هستم غصه نخور با هم حلش می کنیم؟

کیه که بدش بیاد و جالب اینجاست همه اینایی که گفتم میشه اتفاق بیفته اگه تو خیلی چیزا رو بلد باشی و من اینجام تا بهت یاد بدم…پس بریم که ادامه بدیم…همراه من باش👇🏼

امروز پیشنهادم واسه تو اینه…من محصولی رو دارم که راه حل رسیدن به تموم چیزائیه که تا الان بهت گفتم…این محصول آموزشی نتیجه تحقیقات من روی هزاران مرد و زنی است که خواهان یک زندگی با عشق در کنار انسانی بودند که روز به روز با هم رشد کنند و در زندگی به سمت قله موفقیت در حرکت باشن…نتیجه آموزش های این محصول که در کمتر از چند ساعت میتونی بهشون مسلط بشی اونقدر سریع خودش رو در زندگیت نشون میده که قطعا باعث تعجبت خواهد شد.
.
دقت کن همیشه خیلی از طرد شدن ها دلیل داره…خیانتها دلیل داره و مهمترینش از دست دادن جذابیتمونه…واقعیته که اگر جذابیتمون رو از دست بدیم حتی برای کسی که روزگاری بهترین بودیم دیگه مثل سابق نخواهیم بود…بنابراین مهمه که این جذابیت که فقط ظاهری نیست حفظ بشه تا آتش عشق ما واسه همیشه شعله ور باقی بمونه…در این محصول آموزشی دقیقا راهکارهاش رو بهت یاد میدم…خیلی هیجان زده ام از پیامی که قراره بعدها از تو دریافت کنم که امیر باقری، با آموزشهات پیش رفتم و چقدر زود این اتفاق برام افتاد چون شک ندارم با خرید این محصول و عملی کردن آموزش هاش خودت از نتایجی که در زندگیت به وجود میاد شگفت زده میشی.

لطفا این وویس من رو با دقت گوش بده👇🏼
پیشنهادم اینه که این وویس رو با چشمان بسته گوش کنی و تموم موضوعاتی که گفتم رو تصور کنی👇🏼

به من اجازه بده مسائلی که بعد از استفاده از این محصول آموزشی برات اتفاق می افته رو یکبار دیگه با هم مرور کنیم:

اگر میتونستی تبدیل به آدمی بشی که شخص مورد نظر رویاهات رو پیدا کنی و اونی که در ذهنته در مورد زندگیت اتفاق بیفته، واقعا چه احساسی داشتی؟ حسش کن…این محصول و استفاده از آموزش هاش این کار رو برات انجام میده.

اگر میتونستی تبدیل به انسانی بشی که حس تنهایی و ترس تنها موندن نداشته باشی و میتونستی فرد مناسب خودت رو پیدا کنی چه حسی داشتی؟ حسش کن این محصول آموزشی این کار رو واست میکنه.

اونی که روزی تو رو طردت کرده و رفته و تو رو با یک دنیا نقطه ضعف نشون داده رو تصور کن، اگه میتونستی تبدیل به انسانی بشی که آرزوی اون شخص بشی و پشیمونیش رو ببینی در حالیکه تو عشق واقعیت رو پیدا کردی و با لبخند از این موضوع رد بشی، واقعا چه احساسی داشتی؟ حسش کن…این محصول این کار رو واست می کنه.

اگه میتونستی استقلال مادی داشته باشی و با قدرت مالیت انسانهایی رو هم که سراغت میان رو تغییر بدی چه حسی داشتی؟ حسش کن…این محصول این کار رو برات انجام میده.

بعضی وقتا آدم یه نفر رو دوست داره و مطمئنه که بدردش نمیخوره اما نمیتونه رهاش کنه… اگر تبدیل به آدمی میشدی که خیلی راحت توانایی انتخاب راه درست رو پیدا میکردی و تصمیم میگرفتی و با تصمیمی قاطع پیش میرفتی چه حسی داشتی؟ حسش کن…این محصول این کار رو واست انجام میده.

اگه میتونستی تبدیل به انسانی بشی که خودت رو وسط یک رابطه یا یک زندگی فوق العاده ببینی که پر از آرامش مادی و معنویه و الان کنار دریا به همراه عشقت داری تفریح میکنی و لذت میبری چه حسی داشتی؟ چشمات رو ببند و حسش کن…آموزش های این محصول این کار رو واست انجام میده.

در کل بعد از استفاده از این محصول آموزشی تبدیل به یک انسان قدرتمند با عزت نفس بالا و اعتماد به نفس بیشتر خواهی شد که روابط اجتماعی فوق العاده ای رو تجربه خواهی کرد و قطعا انسانی که قدرتمنده و از لحاظ مالی تونسته خودش رو بالا بکشه حتما با همسر ایده آلش آشنا میشه…همچین انسانی در نتیجه این همه آرامش ، عمری طولانی تر، قدرت جسمانی بیشتر و استقامت بیشتری رو خواهد داشت…ضمنا ترس های بی مورد کنار میرن و یک آدم قدرتمند که زندگی رویائیش رو ساخته قطعا در محافل عمومی جلب توجه بیشتری خواهد کرد.

 

بسیار خوب دوست من…بین تو و تموم چیزهایی که گفتم فقط خرید این محصول آموزشی و استفاده از آموزش هاش وجود داره…خرید این محصول آموزشی برای تو پنجاه درصد تخفیف داره به همراه یک هدیه بینظیر که با خرید این محصول اون هدیه هم به تو تعلق خواهد گرفت…بعد از خرید این محصول بلافاصله میتونی اون رو در حساب کاربریت در سایت من دریافت کنی و از آموزش های صوتیش استفاده کنی و خیلی سریع در مدت چند ساعت روش هایی رو یاد بگیری که خودت و زندگی عاطفیت رو عالی و فوق العاده بسازی.

بریم با همدیگه نظرات بعضی از عزیزانی که از این محصول بینظیر استفاده کردند رو گوش بدیم👇🏼

و اما هدیه:
یک هدیه بسیار ارزشمند واست دارم که اگر به این محصول اضافه نمیکردم احساس میکردم که کارم برای تو ناقص مونده…تو با خرید این محصول آموزشی علاوه بر ۵۰ درصد تخفیفی که دریافت میکنی، این هدیه هم به تو تعلق خواهد گرفت.

همونطور که گفتم دلیل بیشتر بدبختی ها و جدایی ها و عشق های نافرجام پوله!!
خیلیا هستن چون پول و استقلال مادی نداشتن نتونستن اونی رو که دوست دارن در کنار خودشون نگه دارن…خیلیا هم سختی هایی رو تحمل کردن به امید اینکه روزی اتفاقی بیفته و وقتی ناامید شدن همه چیز رو رها کردند و رفتند…ببین دوست من بیا واقع بین باشیم…پول خیلی چیزها رو درست می کنه…به شما حق اینو میده که واسه خودتون، عشقتون و خانواده تون آرامش و خوشبختی فراهم کنید و چقدر خوب میشه که شما روش های رسیدن به استقلال مادی و امنیت مالی رو خوب بلد باشید…

خلاصه کنم در صورت خرید این محصول برای بهبود روابط شخصی و عاطفیتون، یکی از مهمترین وبینارهای آموزشی من در ارتباط با اینکه چطور به درآمد میلیاردی برسیم رو رایگان دریافت میکنی…در این وبینار به صورت علمی و دقیق راه های رسیدن به استقلال مادی و امنیت مالی رو بهت آموزش میدم…ارزش این وبینار رو در انتها خودت متوجه خواهی شد و البته نظرات اونایی که در این وبینار شرکت کردند رو در انتهای این وبینار میبینی…قیمت این وبینار در سایت من ۳۹۰ هزار تومان هستش که البته به تو به عنوان هدیه به صورت کاملا رایگان تعلق خواهد گرفت…به این صورت در چند ساعت تو به مهارتهای بینظیری در زمینه روابط و ایجاد پول خواهی رسید و بعد از اون فقط باید در زندگیت اجراشون کنی.
.
چقدر خوب که تو این تجارب رو به دست میاری و در کنار اینکه یک رابطه عاطفی عالی ایجاد می کنی، وضعیت مادیت رو هم دگرگون میکنی…قطعا پول بیشتر و رابطه بهتر فقط با تلاش مضاعف به دست نمیاد باید راه درستش رو بلد باشی…تموم اینها رو با خرید این محصول آموزشی و استفاده از آموزش هاش دریافت می کنی.
.
مطمئنم استفاده از این محصول کلی در هزینه های مادی و البته روحی شما صرفه جویی می کنه…حتما با خودت میگی چطور ممکنه؟

به من بگو ببینم هر روزی که سرحال نیستی و حوصله هیچ کاری رو نداری به خاطر دعواهای عاطفی ای که داشتی، اون روز چقدر برات هزینه داره؟

چند بار شده به خاطر مسائل به وجود اومده در رابطه ات نتونستی سر کار بری…به نظرت هر روزی که در کارت حاضر نشدی یا تمرکز نداشتی چقدر پول رو از دست دادی؟

چقدر تا به حال بابت روابط اشتباه پول بیخود خرج کردی که تهش هم هیچ شده وپشیمونی برات داشته.

همه اینا به کنار…ضربه های بد روحی و جسمی ای که خوردی رو حساب کردی؟ اینا هم هزینه ان البته روحی و جسمی که خیلی مهمتر از بقیه مسائل هستند.

اگر تو به مهارت های ارتباطی با جنس مخالفت مسلط بشی قطعا انرژی بیشتری رو خواهی داشت و میتونی فعالیت های بیشتری رو در شغلت یا در راه رسیدن به اهدافت انجام بدی…درنگ نکن و بدون اومدن تو به این صفحه بی دلیل نبوده و تو در حال حاضر یکی از بینظیرترین فرصت های زندگیت بهت پیشنهاد شده و اون تهیه این محصول آموزشی است…تو هم میتونی در زندگیت برنده باشی…چرا وقتی که میتونی، میخوای این حق رو از خودت بگیری…همینکه با تهیه این محصول عضو سایت من بشی، با وارد شدنت دوستی ما شروع میشه و قراره من رو به عنوان مربی در کنار خودت داشته باشی…مطمئنم برنده زندگی خواهی بود…منتظرتم.

امیر باقری

محصول آموزشی عشق ناب

قیمت : 400,000 تومـان

با 50% تخفیف: 199,000 تومان

این صفحه را به اشتراک بگذارید

عضویت

ورود