دوره رایگان +CHANGE

خوندن متن این صفحه شاید چند دقیقه ای از زمانت رو بگیره اما تا آخر عمر این لحظه و امروز رو فراموش نخواهی کرد. لطفا قبل از خوندن، تاریخ امروز رو ثبت کن چون امروز نقطه آغاز تغییر مسیر زندگیت خواهد بود.

سلام امیر باقری هستم مربی تو برای تغییر بیشتر و پیشرفت زندگیت.
امیدوارم عالی نه فوق العاده باشی.
ازت ممنون و سپاسگزارم که به من اعتماد کردی و الان در حال خوندن توضیحات دوره رایگان تغییر بیشتر هستی. و از طرفی بهت تبریک میگم و افتخار می کنم چون نخواستی عادی باشی که اگر غیر از این بود الان در حال خوندن این صفحه نبودی.

از نظر من موفقیت یعنی زندگی همیشه در حال تغییر و اگر ما هر روز در حال تغییر یک قسمت از زندگی خود نباشیم کم کم دچار روز مرگی و بی انگیزگی میشیم و چیزی که باقی میمونه گذروندن روزهای بی هدفه فقط برای گذراندن زندگی و نگاه با حسرت به گذشته ای که تباه شده و آینده ای که نامعلوم و نامشخص است.

دوست خوب من، همه ما انسان ها برای درک و لمس آرامش و خوشبختی نیاز به تغییر اساسی داریم. تغییر در تموم جوانب زندگی چه مادی و چه غیر مادی. اگر اصولش رو خوب بلد باشیم از بهترین نعمت های این دنیا بهره مند میشیم که بالاترینشون آرامش و شادی و خوشبختی است.

حالا این موضوع رو معمولا انسان‌ها به دو روش یاد میگیرن. یا با سیلی روزگار که اسمش تجربه است و نتیجه اش گذر عمر گرانبهای شماست که دیگه برنمیگرده و یا به کمک آموزش و یادگیریه که شما میتونید روش هاش رو یاد بگیرید و ازش در جهت تغییر زندگیتون استفاده کنید.

من سال‌هایی که مشغول آموزش و دنبال پاسخ سوالات ذهنم بودم، زندگی خیلی از افراد رو با نگاه تحقیقی و پژوهشی بررسی کردم که نقطه تغییر انسانها از کجا شروع میشه.
بعد از سالها تدریس چه در کشور عزیزمون و چه در خارج از ایران به نتایجی رسیدم که وقتی به زندگی خودم و موفقیت در کسب و کارها و آموزش نگاه می کنم به وضوح میبینم که این اصول اولیه چقدر تاثیرگذار هستند.

شعار من اینه: الهام بخش انسان‌ها باشیم تا برای رسیدن به سرنوشت ایده آل ذهنشون قدرتمند بشن.

در راستای این شعار، من اصول اولیه تغییر بزرگ در زندگیت رو میخوام به صورت کاملا رایگان بهت آموزش بدم.

قبل از توضیح این موضوع بریم با هم یک ویدئو ببینیم…

ادامه متن
پخش ویدیو

ازت ممنونم که با دقت به ویدئو نگاه کردی.
بسیار خوب بریم سراغ اینکه قراره به چه صورت اصول اولیه تغییر همه جانبه زندگیت رو بهت آموزش بدم.
من شش ویدئوی آموزشی برات تهیه کردم. تو میتونی هر شش ویدئو رو در یک روز نگاه کنی اما توصیه من اینه که هر روز یک ویدئو رو با دقت و چندین بار نگاه کنی و در طول روز به اصولی که یاد گرفتی فکر کنی و تموم سعی ات رو به کار بگیری که اصول آموزش دیده رو اجرا و عملی کنی. حتی اگه در یک روز همه رو دیدی، دوباره برگرد به عقب و طبق توصیه من هر روز رو با یک ویدئو آغاز کن.

یادت باشه دانستن و عمل نکردن یعنی ندانستن. دوست دارم همینجا اول به من و بعد به خودت قول بدی که در این شش روز هر اونچه که یاد گرفتی رو عملی کنی تا شاهد شروع تغییر بزرگ در زندگیت باشی.

اما حاصل این برنامه شش روزه و این دوره رایگان چیه؟ – حاصل این دوره رایگان تولد یک انسان دیگه است. قطعا منتظر خبرهای تغییر تو هستم. در دایرکت اینستاگرام من رو مطلع کن: thisisamirbagheri@ – حاصل این دوره رایگان، رسیدن به شش راز واقعی موفقیت انسانهای ثروتمند در عصر حاضر است. البته یه نکته رو اینجا بگم: از نظر من انسان ثروتمند، انسانی است که در هفت زمینه کامل باشه. مادیات یکی از این هفت زمینه است. نمیخوام در این قسمت خیلی وقتت رو بگیرم چون میدونم برای شروع دوره اشتیاق داری و من همه اینها رو در دوره بهت توضیح دادم. – حاصل این دوره اینه که اصول اولیه ساختن یک زندگی ایده آل رو یاد می گیرید. بنابراین مهم نیست در کجای مسیر و کجای زندگیت و در چه سنی قرار گرفتی. فقط باید بخوای و یاد بگیری چون این تنها راه سریعتر رسیدن به موفقیته.
آشنایی با مربی این دوره

دوست عزیز من سلام؛ شاید بهتر باشه قبل از اینکه دوره رایگان +CHANGE را چک کنی، مربی این دوره را بشناسی.

امیر باقری هستم، سال‌ها پیش در تونلی از مسائل، چالش‌ها و مشکلات گیر کرده بودم، تونلی که پر بود از مدارک تحصیلی، شکست‌های پی‌درپی، تایید نشدن های مداوم، غرور، عصبی بودن و خیلی چیزهای دیگه…

اما یک روز تصمیم گرفتم امیری را بسازم که همیشه در رویاهایم با او ملاقات می‌کردم.

ورشکستگی: تقریباً سه بار طعم ورشکستگی سنگین و از زیر صفر شروع کردن رو چشیدم، بعد از هر ورشکستگی در مدت زمان خیلی کوتاهی باز هم سراپا می‌شدم و دقیقا لحظه‌ای که تصور می‌کردم همه چیز بر وفقِ مراد است، بدتر از بار قبلی زمین می‌خوردم!!

هر شکستی مرا عصبی‌تر، بدبین‌تر و اعتماد به نفسم رو خدشه‌دار می‌کرد، تا روزی که فهمیدم پیش از تلاش کردن برای کسب درآمد و رونقِ زندگی کاری‌ام، باید روی آموزش خودم کار کنم. آنجا بود که متوجه شدم بایستی به دنبال استعداد و علاقه شخصی‌ام بروم، اما چگونه؟

آغاز تغییر: شروع کردم به مطالعه و مصاحبه با افراد موفق، آنقدر در این مسیر پیش رفتم تا به فرمول درست شناختن استعداد و علایق پی بردم، بلافاصله در مسیر رویاها و اهدافم قرار گرفتم و با یک برنامه ریزی درست، تکنیک‌هایی مانند نقشه ذهنی و…  به سرعت در مسیر رؤیاها و اهدافی که همیشه فقط حسرت داشتن‌شان را می‌خوردم، شروع به حرکت کردن کردم، اما…

در آغاز مسیر تغییر، با چالش‌های بسیاری برخوردم، چالش‌های بزرگی همچون کمبود اعتماد به نفس و ترس از شکست، ترس از فقر و بی‌پولی و…

اما با هر زحمت و مشقتی بود از تمام این چالش‌ها گذشتم و آینده‌ای را برای خودم ساختم که تمام گذشته‌ام با افتخار روبروی آن زانو زد…

لطفا هر فایل را چندین بار گوش کنید، نکات آن را یادداشت کنید و تمرینات آن را انجام دهید.

اکنون پس از سال‌ها، تصمیم گرفتم گوشه‌ای از تجربیاتم از آن مسیر سخت و پر پیچ و خم را بصورت رایگان در یک دوره کوتاه مدت دراختیار تو دوست عزیزی که در حال مطالعه این متن هستی بگذارم، چرا که اگر در آن زمان، من هم یک مربی کارکشته که گفته‌هایش نتیجه تجربیاتش باشد (نه مطالعه چندین کتاب و تقلید از دیگران) در کنار من بود، بسیار سریعتر و راحت‌تر از تونل چالش‌هایم میگذشتم…

اکنون که در جایگاهی هستم که همیشه آرزویش را داشتم، می‌خواهم اصلی‌ترین موضوعاتی که کمک بسیاری به من در رد شدن از تونل مشکلاتم کرد را، در 6 موضوع مهم و اساسی، بصورت رایگان با تو دوست عزیز به اشتراک بگذارم…

به تو دوست عزیز قول میدهم اگر فقط این 6 فایل رو به دقت گوش کنی و در این مسیر باقی بمانی و تمام آن چیزی که می‌گویم را با جان و دل بپذیری و انجام دهی، هر لحظه برای موفقیت خواهی جنگید و زندگی را خواهی ساخت که همیشه آرزویش را داشته‌ای…

لطفا هر فایل را چندین بار گوش کنید، نکات آن را یادداشت کنید و تمرینات آن را انجام دهید.

بیشتر بخوانید

دستاورد بعضی از دانشجویان دوره های آموزشی

دستاورد دانشجویان دوره - امیر باقری - تغییر - زندگی - کسب و کار - موفقیت - ثروت
خانم تکتم رباط جزی
دانشجو دوره
دستاورد دانشجویان دوره - امیر باقری - تغییر - زندگی - کسب و کار - موفقیت - ثروت
زهرا اسکندری
دانشجو دوره
دستاورد دانشجویان دوره - امیر باقری - تغییر - زندگی - کسب و کار - موفقیت - ثروت
خانم میترا خوش لسان
دانشجو دوره
دستاورد دانشجویان دوره
دکتر فریبا جمشیدی
دانشجو دوره
دستاورد دانشجویان دوره - امیر باقری - تغییر - زندگی - کسب و کار - موفقیت - ثروت
مرجان سبزه‌پرور از آلمان
دانشجو دوره

بسیار خوب دوست من،

ممنونم که با صبر و تامل این صفحه رو مطالعه کردی.

یکبار دیگه میگم: موفقیت یعنی زندگی همیشه در حال تغییر. امیدوارم که با ویدئوهای رایگان این دوره بتونی آغازگر تغییر مسیر زندگیت باشی.

من رو در جریان تغییرات هر چند کوچک ات بگذار: thisisamirbagheri@

به خدا میسپارمت

بها دوره: رایگان (هدیه امیر باقری)

این صفحه را به اشتراک بگذارید

این فرصت را دارید؛ با تکمیل فرم زیر قبل از ثبت‌نام در دوره مقدماتی +CHANGE از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه آکادمی امیر باقری استفاده نمائید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مشاوران آموزشی
آکادمی امیر باقری
پاسخگوی شما هستند

عضویت

ورود