حلقه گمشده تموم بی پولی ها

سلام…میدونم اومدن تو به این صفحه بی دلیل نبوده…بگذار راحت باهات صحبت کنم…می دونم که دنبال داشتن یک زندگی ایده آلی..‌. میدونم که قدرت داشتن در زندگی چقدر واست مهمه…می دونم که قدرت مالی چقدر میتونه هیجان انگیز و امیدوارکننده باشه… میدونم که تبدیل شدن به بهترین نسخه خودت چقدر می تونه جذاب باشه..‌.
می دونم که بدست آوردن این قدرت‌ ها باعث می‌شه که زندگی رویائیت رو شروع کنی و حتی آدم رویائیت رو پیدا کنی…میدونم در بیرون از همه اینها، دنبال داشتن یک رابطه پایدار و مناسبی…در نهایت می دونم که یک زندگی آروم و موفق به همراه احساس خوشبختی و آرامش چقدر لذت بخشه.

تموم اینا رو گفتم که برسم به این جمله: ببین دوست من کاملا درکت میکنم…می فهمم و درکت میکنم که احساس شکست در زندگی یعنی چی؟این احساس شکست می تونه در زندگی شخصی ات باشه یا زندگی کاریت یا در عشقت…می فهمم احساس تهی بودن و پوچ بودن یعنی چی؟یاد روزی می افتم که عاشق بودم و هیچ پولی نداشتم بنابراین احساس تو رو راجع به مفید نبودن و پول نداشتن و عدم جذابیت درک می کنم…می فهمم که هرسال هدف گذاری جدیدی رو کردی و الان داری نگاه می کنی باز تو همون نقطه وایستادی، یعنی چی؟می فهمم که همه تلاشت رو کردی اما اونی که می خواستی نشد یعنی چی؟و حالا این حس چه بلایی به سرت میاره…میفهمم که تو این شرایط که هر طرف رو نگاه میکنی یک ضعفی رو میبینی،درکت میکنم که چقدر میتونه اعصابت بهم بریزه یا حس ضعف داشته باشی…

آره تو بعضی موارد منم مشکل تو رو داشتم و کاملا درک می کنم اوضاع چقدر سخت می شه وقتی آدم اینجوری گرفتار می شه.

واقعا حلقه گمشده تموم بی پولی ها چیه؟
تا آخر با من همراه باش

من امیر باقری هستم تا آخر این متن همراه من باش چون قراره اتفاقی در زندگیت بیفته که عین معجزه می مونه … قراره امروز با تو تجربه ای رو به اشتراک بگذارم که تموم این مشکلات رو حل کنه…

 • می دونم چی می خوای؟
 • می دونم می خوای استقلال مادی داشته داشته باشی.
 • می خوای اونقدر داشته باشی که مورد تایید باشی.
 • می خوای کارهای بزرگ انجام بدی .
 • می خوای همیشه قلبا خواسته بشی ازطرف عشقت.
 • می خوای حس آرامش و خوشبختی داشته باشی و از همه مهمتر می خوای راحت پول در بیاری و بی دغدغه خرج کنی.‌‌‌
 • می خوای آرزوهات رو زندگی کنی و البته که قطعا در این مسیر نمی خوای تنها باشی!

خیلی از انسانها در روزمرگی های زندگی گرفتار میشن و اینقدر گیر میکنن تا به خودشون میان میبینن ای داد کلی از عمرشون رفته…خیلی بده آدم کاری رو که میخواد نتونه شروع کنه و یا اینکه شروع کنه و نتونه به نتیجه برسونتش و بهش بعدا تیکه بندازن که تو نتونستی و عرضه اش رو نداشتی یا بدتر از اون بشنوه که تو مناسب من نیستی و ما به دردهم نمی خوریم …خیلی دردآوره بخاطر نداشتن استقلال مالی، چشمت به دست یک نفر باشه و همیشه منتظر و محتاج …خیلی دردآوره وقتی بخاطرنداشتن استقلال مادی کسی رو که دوسش داری از دست میدی و یا بهتره بگم خیلی عذاب آوره وقتی که این جمله بیاد تو ذهنت که ببین همینه قبولش کن بیشتر از این نمی تونی…این لامصب تبدیل میشه به یک غده سرطانی روحی…اولش روحت رو داغون می کنه و احساس بی ارزش بودن و بی انگیزگی شدید بهت میده و همین باعث می‌شه که کم کم حتی نتونی درست کار کنی و رفته رفته یکهو خودت رو ببینی که فقط داری زندگی می کنی که زنده بمونی و دچار بیماری‌های جسمی و روحی شدید شدی …آره خیلی بده به خاطر نداشتن بعضی مهارت‌ها یکهو به خودت بیای ببینی که هیچ لذتی از زندگی نبردی و همیشه تو چشمات حسرت بوده و اونی که برات مونده چندرغاز ماهیانه اس که فقط تا سر برج تو رو زنده نگه داره … خیلی احساس بدیه و خیلی وحشت آور و ترسناکه که بعد از مدتی ببینی که بخاطر عدم استقلال مادی دیگه بهت توجهی نمی شه و دیگه اونقدرها هم مهم نیستی!

هیچکس دوست نداره این اتفاق براش بیفته بنابراین تو هم نگذار که این اتفاقات برات بیفته …تا آخر این نوشته ها با من همراه باش و این فرصت رو از دست نده.

من در مدتی کوتاه، راههایی رو بهت نشون میدم که علاوه بر اینکه مانع به وجود اومدن این اتفاقات بشی، از لحاظ مادی خیلی سریع رشد کنی و به استقلال مادی برسی چون صادقانه بگم هرچی بدبختیه از نداشتن پوله…
میخوام بدونی که از دست دادن این پیشنهاد من برای تو خیلی هزینه بر خواهد بود. به تموم اتفاقاتی که بالا گفتم فکر کن خیلی ساده می تونی با یکسری از مهارتها و استفاده از پتانسیلهایی که الان در بازار هست علاوه بر اینکه خیلی سریع وضعیت مالیت رو رشد بدی جلوی ضررهای مالی و روحی و روانی رو بگیری که واقعا خیلیاش رو حتی نمیشه با پول جبران کرد.

دوست من مهارت و تخصص و ارتباط سازی تنها دلایل موفقیت تو هستند…اندیشه مثبت بدون عمل و مهارت رو دور بریز… این چرت و پرت ها رو دور بریز…فکر مثبت و استفاده از انرژی و فرکانس و خیلی چیزای دیگه اگه بدون عمل باشه یک مشت میزنه تو سرت زندگیت منفی می شه…شما چون مهارت و تخصص ندارید پول ندارید!!! شما چون مهارت و تخصص ندارید نتونستین کسب و کاری رو به وجود بیارین!!! شما چون مهارت و تخصص ندارید نتونستین کسب و کارتون رو رشد بدین!!! شما چون مهارت و تخصص ندارین قدرت مالی ندارین!!! شما چون مهارت و تخصص ندارین در ارتباط عاطفی تون به مشکل خوردین!!! و حالا سوال به جا اینه: چه مهارت و تخصصی؟؟ منظورت چیه؟ با من همراه باش.

هر انسانی دو شرایط در زندگی داره یا پولداره و آرامش مادی داره و یا بی پوله و آرامش مادی نداره… من هر دو رو تجربه کردم و اگه هزار بار دیگه به من حق انتخاب بدن اولی رو انتخاب میکنم چون به نظرم حق تک تک ماست که آرامش و آسایش در زندگی داشته باشیم و با لذت زندگی کنیم… چرا نه، واقعا چرا نباید اینجوری باشه؟ آرامش و آسایش و لبخند و لذت چیزهایی ست که الان در زندگی ها غایب شده و دلیل غیبتش هم همین نداشتن مهارت ها و تخصص هاست…در حقیقت بلد نبودن خیلی چیزاست.

لطفا در این قسمت با آره و نه جوابم رو بده ..

 • تو بدت میاد که زندگیت پر از انگیزه و نتیجه باشه ؟
 • تو بدت میاد شخصی کنارت باشه که عشقت باشه و بهت امید و انگیزه بده؟
 • تو بدت میاد که هرسال در پایان سال ببینی ۸۰ درصد چیزهایی که میخواستی رو بدست آوردی ؟
 • تو بدت میاد بی دغدغه برای عزیزانت خرج کنی و حتی دست چند نفر رو هم بگیری؟
 • تو بدت میاد که روز به روز رشد کنی و مورد احترام اطرافیان و جامعه ات قرار بگیری؟
 • تو بدت میاد که کوچکترین دغدغه ات پول باشه؟
 • تو بدت میاد که در مدت زمان کوتاهی خیلی سریع به آرامش و استقلال مادی برسی ؟
 • تو بدت میاد که از لحاظ شخصیتی انسان وارسته و کاملی باشی طوریکه اکثر کسانی که می شناسنت بهت افتخار کنن؟

کیه که بدش بیاد و جالب اینجاست همه اینایی که گفتم می شه اتفاق بیفته اگه تو خیلی چیزا رو بلد باشی و من اینجام تا بهت یاد بدم ، پس بریم که ادامه بدیم ، همراه من باش .

واقعا حلقه گمشده تموم بی پولی ها چیه؟
اون مهارت و تخصص چیه؟
دیگه چیزی به اصل موضوع نمونده،، به خوندن ادامه بده

امروز پیشنهادم واسه تو اینه…
تو فالوور عزیز پیج من هستی و استوری های من رو چک میکنی ، اولا ممنونم که وقت ارزشمندت رو بابت دیدن استوری های من میگذاری و ثانیا یک برنامه ویژه برات دارم ، میخوام کمکت کنم که فصل جدید رو متفاوت آغاز کنی…میخوام دعوتت کنم به یک اردوی آموزشی آنلاین چهار روزه رایگان که مستقیما آموزش هاش زیر نظر خودم هستش و با خودم در ارتباطی… این اردو برای تو هیچ هزینه ای نداره و هدیه ی من به توئه…تکرار میکنم هیچ هزینه ای برات نداره و تنها خواسته من از تو اینه که با تموم قدرتت با تموم انرژیت در این اردو شرکت کنی تا من هم بتونم با روش های که بهت یاد می دم کمکت کنم که فصل جدید و ماه اول از فصل جدید رو متفاوت شروع کنی و در انتها نتایج فوق العاده ای رو از لحاظ مالی و موضوعات دیگه تجربه کنی…این اردو چهار روزه آنلاین( که از هر جای ایران و جهان باشی می تونی شرکت کنی) نتیجه تحقیقات من روی هزاران مرد و زنی است که خواهان یک زندگی متفاوت بودند…زندگی ای که هر روز رشد کنن و به سمت قله موفقیت در حرکت باشن…نتیجه آموزشهای این چهار روز که در همان مدت چهار روز میتونی بهشون مسلط بشی اونقدر سریع خودش رو در زندگیت نشون میده که قطعا باعث تعجبت خواهد شد … خیلی هیجان زده ام از پیامی که قراره بعدها از تو دریافت کنم که امیر باقری ، با آموزش هات پیش رفتم و چقدر زود اتفاقات عجیب و شگفت انگیز برام افتاد چون شک ندارم با شرکت در این اردوی آموزشی رایگان و عملی کردن تکنیک ها و راه‌کارهایی که یاد میگیری، خود شخص تو از نتایجی که در زندگیت به وجود میاد شگفت زده میشی!!!

لطفا این وویس من که اختصاصا برای تو ضبط شده رو با دقت گوش بده… پیشنهادم اینه که این وویس رو با چشمان بسته گوش کنی و تموم موضوعاتی که گفتم رو تصور کنی.

به من اجازه بده مسائلی که بعد از این چهار روز یعنی بعد از اتمام اردو چهار روزه آنلاین برات اتفاق می افته رو یک بار دیگه با هم مرور کنیم:

اگه میتونستی تبدیل به آدمی بشی که خیلی راحت و بی دغدغه پول در بیاری و درآمد ایجاد کنی واقعا چه احساسی داشتی؟ حسش کن …این اردو و استفاده از آموزش‌هاش این کار رو برات انجام میده.

اگه میتونستی در مدت زمان کم مثلا دو ماه تغییراتی رو در زندگیت بوجود بیاری که خودت هم انگشت به دهن بمونی و باعث‌ تعجب تمام اطرافیان بشه چه احساسی داشتی ؟ حسس کن… این اردو و استفاده از آموزش هاش این کار رو برات انجام میده.

اگه میتونستی تبدیل به آدمی بشی که شخص مورد نظر رویاهات رو پیدا کنی و اونی که در ذهنته در مورد زندگیت اتفاق بیافته واقعا چه احساسی داشتی ؟حسش کن … این اردو و استفاده از آموزشهاش این کار رو برات انجام میده.

اگه کسب و کار کوچیکی رو که داشتی رو در عرض دو ماه اونقدر بزرگ میکردی که خودت هم متعجب میشدی چه احساسی داشتی ؟ حسش کن … این اردو و استفاده از آموزشهاش این کار رو برات انجام میده.

اونی که روزی تو رو طردت کرده و رفته و تو رو با یک دنیا نقطه ضعف نشون داده رو تصور کن اگه میتونستی تبدیل به یک انسانی بشی که آرزوی اون شخص بشی و پشیمونیش رو ببینی در حالیکه تو عشق واقعیت رو پیدا کردی و با لبخند و رضایت و در نهایت آرامش از این موضوع رد بشی واقعا چه احساسی داشتی ؟حسش کن …این اردو این کار رو برات انجام میده.

اگه میتونستی استقلال مادی داشته باشی و با قدرت مالیت و مهارتهایی که یاد میگیری هر محصول یا خدماتی رو میلیاردی بفروشی چه حسی داشتی ؟ حسش کن.

بعضی وقتها خیلی از انسانها ترمز دستی ما هستند هر چقدر عزیز و نزدیک ما باشند…اگه تبدیل به آدمی می شدی که خیلی راحت توانایی انتخاب راه درست رو پیدا میکردی و تصمیم میگرفتی و با تصمیم قاطع پیش میرفتی چه حسی داشتی ؟ حسش کن… این اردو این کار رو برات انجام میده.

اگه میتونستی تبدیل به یک انسانی بشی که خودت رو وسط یک زندگی فوق العاده ببینی که پر از آرامش مادی و معنویه و الان کنار دریا به همراه عشقت داری تفریح میکنی و لذت میبری چه حسی داشتی ؟ چشمات رو ببند و حسش کن… آموزشهای این اردو این کار رو برات انجام میده.

در کل بعداز گذروندن چهار روز اردوی آموزش آنلاین تبدیل به یک انسان قدرتمند با عزت نفس بالا و اعتماد بنفس بیشتر خواهی شد که با قدرت به سمت شرایط مالی عالی و روابط اجتماعی فوق العاده پیش خواهی رفت و قطعا انسانی که قدرتمنده و از لحاظ مالی تونسته خودش رو بالا بکشه حتما خانواده با آرامشی رو درست می کنه و حتی اگه تنها باشه حتما با همسرایده آلش آشنا می شه…همچنین انسانی در نتیجه این همه آرامش، عمری طولانی تر،قدرت جسمانی بیشتر و استقامت بیشتری رو خواهد داشت…ضمنا ترس های بی مورد کنار میرن و یک آدم قدرتمند که زندگی رویائیش رو می‌سازه قطعا در محافل عمومی جلب توجه بیشتری خواهد کرد.

بسیار خوب دوست من ….بین تو و تموم چیزهایی که گفتم، فقط شرکت در این اردوی آموزشی چهار روزه و استفاده از آموزش هاش وجود داره…بعد از خوندن نوشته های من در کادر مربوطه نام و نام خانوادگی و شماره تماست رو ارسال کن تا همکاران من با تو ارتباط بگیرند و تو رو به اردوی آموزشی چهار روزه آنلاین که یک فرصت بینظیره دعوت کنن.

بریم با همدیگه نظرات بعضی از عزیزانی که در این اردوی چهار روزه قبلا شرکت کردند رو گوش بدیم.

و اما یک موضوع بسیار مهم که در این چهار روز دریافت میکنی:

همونطورکه گفتم دلیل بیشتر بدبختی ها و جدایی ها و عشق های نافرجام پوله!!!

خیلیا هستن چون پول و استقلال مادی نداشتن نتونستن جایگاه خودشون رو در زندگی بدست بیارن..‌‌.خیلیا هم سختی هایی رو تحمل کردن به امید اینکه روزی اتفاقی بیفته و وقتی ناامیدشدن همه چیز رو رها کردند و رفتند… ببین دوست من بیا واقع بین باشیم …پول خیلی چیزها رو درست می کنه به شما حق اینو میده که واسه خودتون، عشقتون و خانواده تون آرامش و خوشبختی فراهم کنید و چقدر خوب میشه که شما روشهای رسیدن به استقلال مادی و امنیت مادی رو خوب بلد باشین…در این چهار روز سرنخ هایی به شما داده می‌شه که با استفاده از پتانسیل های موجود در عصر حاضر می تونی در مدت زمان کوتاه ۲ الی ۳ ماهه تغییرات بزرگی رو در وضعیت مالیت به وجود بیاری…درنگ نکن و بدون اومدن تو به این صفحه بی دلیل نبوده و تو در حال حاضر یکی از بینظیرترین فرصتهای زندگیت بهت پیشنهاد شده و اون شرکت در این اردوی آموزشی است… تو هم میتونی در زندگیت برنده باشی چرا وقتی که می تونی ،می خوای این حق رو از خودت بگیری…باشرکت در این اردوی آموزشی آنلاین و واردشدنت به گروه مربوطه، دوستی ما شروع می شه و قراره من رو به عنوان مربی در کنار خودت داشته باشی.

مطمئنم برنده زندگی خواهی بود…منتظرتم

امیر باقری

جهت ثبت نام در اردوی آموزشی آنلاین (رایگان) لطفا در کادر زیر نام و نام خانوادگی و شماره تماست رو ارسال کن و منتظر تماس همکاران من باش.

فرم ثبت‌نام
این صفحه را به اشتراک بگذارید

عضویت

ورود