محصول فوق العاده خاص

بهترین هدیه برای روز عشق

پخش ویدیو

بهترین هدیه روز عشق چیه؟ – تا به حال بهش فکر کردی؟ – این هدیه چی میتونه باشه؟

اصلا در ابتدا می‌خوام عشق رو براتون تعریف کنم، زیباترن تعریفی که از عشق شنیدم تعریف “الیف شافاک” نویسنده کتاب ملت عشق بود که میگه: عشق نوعی میلاد است.

اگر «پس از عشق» همان انسانی باشیم که «پیش از عشق» بودیم، به این معناست که به قدر کافی دوست نداشته‌ایم. اگر کسی را دوست داشته باشی، با معناترین کاری که می‌توانی به خاطر او انجام بدهی، تغییر کردن است!

«باید چنان تغییر کنی که تو از تو بودن به در آیی»

با توجه به این جمله به نظرم بهترین هدیه روز عشق به طرف مقابل کامل شدن خودمون و تغییر شخصیت مونه. قطعا اگه ما در خیلی از زمینه‌ها مهارت ها رو بلد باشیم، شاهد یک رابطه پر از صمیمیت و زیبایی خواهیم بود که نه تنها خودمون از آرامش بی نهایت لذت میبریم بلکه طرف مقابل هم به آرامش و دلبستگی خاصی میرسونیم.

بر این اساس من (امیر باقری) تصمیم گرفتم که نتیجه تجربیاتم و تحقیقاتم روی انسان هایی که تموم جوانب زندگی شون پر از عشق و آرامش علاقه است رو به تو دوست عزیزم تقدیم کنم.

بهترین هدیه برای روز عشق یک محصول فوق العاده خاص است، که هر انسانی که بخواهد یک روز ارتباطی را با جنس مخالف خود برقرار کنه و زندگی مشترک تشکیل بده بهش نیاز داره و باید ابتدا مهارت های زندگی رو یاد بگیره.

چون ما انسان ها فقط همین یک زندگی رو داریم و حالا که میتونیم در زندگی خود آرامش، عشق و علاقه رو بوجود بیاریم پس چرا که نه؟ با من همراه شو.

بیشتر بخوانید

خوب بیا با هم این محصول رو بررسی کنیم، ببینیم این محصول به دردت می‌خوره یا نه؟ – بگذار با این سوال شروع کنم که این محصول مناسب چه کسانی است؟

برای دیدن پاسخ روی + بزنید

محصول بهترین هدیه روز عشق
تعداد فایل: 9 عدد | فایل صوتی
دریافت فایل از حساب‌کاربری
ولنتاین - کادو ولنتاین - هدیه روز ولنتاین - بهترین هدیه - روز عشق
با خرید این محصول علاوه بر اینکه خودت ازش استفاده میکنی، میتونی اون رو به شخص دیگری هدیه بدی.

بهای کل: 152,000 تومان

این صفحه را به اشتراک بگذارید

عضویت

ورود