موفقیت یعنی زندگی همیشه در حال تغییر

پخش ویدیو
پخش ویدیو
برای خواندن روی + بزنید

دوره پیشرفته +CHANGE یعنی تغییر بیشتر در تمام جوانب زندگی. این دوره با مربیگری امیر باقری بوده و در آن موضوعاتی به شما آموزش داده می‌شود که به کمک آن می‌توانید تغییر بزرگی را در تمام جوانب زندگی بوجود بیاورید.

تمامی مسائل مربوط به خودشناسی و تغییر شخصیت

یادتان نرود شما به موفقیت نمی‌رسید، مگر اینکه قدرتمند باشید و قدرتمند نخواهید شد مگر اینکه شخصیت والایی داشته باشید، در این دوره قطعا شخصیت شما دگرگون خواهد شد؛ در این دوره یاد می‌گیرید که چطور زندگی حرفه‌ای بسازید، حرفه‌ای بودن در زندگی یعنی رسیدن به آرامش و آسایش در 7 زمینه که شامل:

 1. مسائل مادی
 2. موضوعات شغلی
 3. روابط شما
 4. سلامتی و تناسب
 5. زمان آزاد و تفریح
 6. اهداف شخصی
 7. اهداف اجتماعی

به هر کدام از این 7 زمینه نگاه کنید و زندگی‌تان را اسکن کنید و ببینید در این هفت زمینه کامل هستید یا خیر؟ به جرأت می‌توانم به شما بگویم که دوره پیشرفته +CHANGE شما را در این هفت زمینه کامل خواهد کرد…

 • کسانی که اوضاع مالی مناسبی ندارند.
 • کسانی که حرفه خودشون رو دوست ندارند.
 • کسانی که از وضعیت زندگیشان خسته شده‌اند.
 • کسانی که می خواهند تغییری بزرگ در شخصیت و زندگیشان بوجود بیاورند.
 • کسانی که دنبال این نیستند صاحب کسب و کار باشند و می خواهند خود واقعی شان را پیدا کنند.
 • اشخاصی که دنبال این هستند که کارآفرین شوند.
 • اشخاصی که دنبال این هستند که به تجارت مشغول شوند.
 • اشخاصی که دنبال افزایش درآمد چشمگیر زندگیشان هستند.

هر شخصی در هر شرایطی و در هر زمانی باید اصول درست تغییر رو یاد بگیره و با تلاش و کوشش بتونه بهترین خودش باشه و یک زندگی سرشار از شادی و خوشی رو طراحی کنه و بسازه.

قدرت و توانایی و مهارت ساخت همچین زندگی‌ با آموزش‌های دوره +CHANGE به شما انتقال داده میشه.

این دوره بصورت غیر حضوری برگزار می‌شود و شما بعد از ثبت‌نام و پرداخت موفق، به سمت (حساب کاربری) هدایت می‌شوید و می‌توانید محتوای درس‌ها را دریافت کنید.

این دوره دارای پشتیبانی می‌باشد.

یادت باشه: بعد از ثبت‌نام در دوره می‌توانید همراه آموزشی خود را در بخش دریافت درس‌ها معرفی کنید.
آشنایی با مربی این دوره

سلام امیر باقری هستم مربی تو برای درک بهتر این دنیا و راهنمای تو برای طی کردن تونلی که من یکبار از آن عبور کردم.

در ابتدای تونل مدارک تحصیلی ، شکست‌های پی‌درپی، تایید نشدن های مداوم، غرور، عصبی بودن و خیلی چیزهای دیگه رو جا گذاشتم و اون امیری رو ساختم که همیشه در رویاهایم باهاش ملاقات می کردم.

تقریباً سه بار طعم ورشکستگی سنگین و از زیر صفر شروع کردن رو چشیدم. بعد از هر ورشکستگی در مدت زمان خیلی کوتاهی باز هم سراپا می شدم و دقیقا لحظه‌ای که تصور می کردم همه چیز بر وفق مراد است بدتر از بار قبلی زمین می خوردم.

هر شکستی من رو عصبی تر، بدبین تر و اعتماد به نفسم رو خدشه دار می کرد تا روزی که فهمیدم پیش از تلاش کردن برای کسب درآمد و رونق زندگی کاریم باید برروی آموزش خودم کار کنم. اونجا بود که با اصول نقشه ذهنی آشنا شدم. چیزهایی که از اون لحظه بهش پی بردم: یادگیری و سرمایه گذاری روی شخصیت خودم بود و بعد از اینکه متوجه این موضوع شدم از تلاش برای به دست آوردنش دست نکشیدم.

این همون تونلی بود که زندگی من رو متحول کرد. امروز عمیقا احساس خوشبختی می کنم. احساسی که شاید همین چند سال قبل باهاش کاملا غریبه بودم یعنی اصلا برداشتی از اون نداشتم. دوست داشتن ، گذشت کردن ، محبت کردن بی چشمداشت، نا امید نشدن، لذت بردن از روتین های زیبای زندگی و قدردانی از کسانی که با تمامی سلول هاشون در کنارم همیشه بودند ولی همین همیشه بودنشون باعث شده بود که از چشم من پنهان بمونن.

همه اینها گام های آغازین تحولات امیری بود که امروز با تموم قدرت برای رویاهایش می جنگد و قدم برمی‌دارد. آن روزها من خیلی گشتم که نقطه ضعف های خودم رو درست پیدا کنم و خیلی تلاش کردم که یاد بگیرم چطور بر نقاط قوت خودم بیشتر تمرکز کنم. دوست داشتم جایی وجود داشته باشه که مثل سوپرمارکتی که تموم جنس هاش جوره، بشه همه موارد و تموم مهارت ها رو برای تغییر زندگی یاد گرفت. تغییر در تموم جنبه های زندگی… همون تونل تغییر… این چند سال هم تموم مواردی که در این تونل یاد گرفتم رو عملی کردم و امروز با خوشحالی میتونم اون رو به تو انتقال بدم. اسم این تونل تغییر رو تغییر بیشتر +CHANGE گذاشتم چون معتقدم باعث تغییرات چشمگیر در زندگیتون خواهد شد.

دوست من، احساس خوشبختی من و تمامی عواطف بی تشبیهی که در خودم حس می کنم به دلیل نداشتن مشکلات، چالش ها و ترس‌ها نیست که اگر از چالش های پیش رویم بگم می بینی که یک انسان معمولی از پس آنها بر نخواهد آمد. اما همیشه بر این اعتقاد بودم که کشتی ها برای حرکت در دریای مواج ساخته شده اند وگرنه همه کشتی‌ها در ساحل بدون هیچ آسیبی در سکون هستند. پس نترس و هر لحظه برای موفقیتت بجنگ.

من هر لحظه برای موفقیت میجنگم

I fight for success every moment

تصویر

بیشتر بخوانید

دستاورد دانشجویان دوره

دستاورد دانشجویان دوره - امیر باقری - تغییر - زندگی - کسب و کار - موفقیت - ثروت
خانم تکتم رباط جزی
دانشجو دوره
دستاورد دانشجویان دوره - امیر باقری - تغییر - زندگی - کسب و کار - موفقیت - ثروت
زهرا اسکندری
دانشجو دوره
دستاورد دانشجویان دوره - امیر باقری - تغییر - زندگی - کسب و کار - موفقیت - ثروت
خانم میترا خوش لسان
دانشجو دوره
دستاورد دانشجویان دوره
دکتر فریبا جمشیدی
دانشجو دوره
دستاورد دانشجویان دوره - امیر باقری - تغییر - زندگی - کسب و کار - موفقیت - ثروت
مرجان سبزه‌پرور از آلمان
دانشجو دوره

دوره پیشرفته +CHANGE | غیر حضوری

یادگیری مهارت های زندگی و کسب و کار

این دوره دارای پشتیبانی می‌باشد

نحوه برگزاری: دریافت درس‌‌ها از حساب‌کاربری

این صفحه را به اشتراک بگذارید
فرم زیر را تکمیل کرده تا هفته اول را رایگان دریافت کنید.

این فرصت را دارید؛ با تکمیل فرم زیر قبل از ثبت‌نام در دوره پیشرفته +CHANGE از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه آکادمی امیر باقری استفاده نمائید.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مشاوران آموزشی
آکادمی امیر باقری
پاسخگوی شما هستند

عضویت

ورود